Shokz OpenMove

Technologie Bone conduction Premium PitchTM 2.0 Nejnovější model je inspirován nároky elitních sportovců. Tato lehká a pohodlná bezdrátová stereo sluchátka se pyšní váhou...
1 317 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • Více variant69 Kč97 % • 96 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč94 % • 3 220 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 87 482 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 29 512 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 544 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant35 Kč95 % • 6 191 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek69 Kč97 % • 4 522 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek69 Kč98 % • 4 248 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 248 694 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč93 % • 17 636 recenzíDalší informace

20000 Hz
Typ sluchátek
bone conduction

• Plní přesně svou funkci

Funguje přesně tak, jak bylo očekáváno, tedy člověk slyší i vše okolo a zároveň.

• , zakoupeno v Smarty.cz

Jsem nadšená, sluchátka jsou perfektní.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem částečně neslyšící a doufal jsem na základě popisu funkce objednaných sluchátek,že způsob přenosu zvuku umístěním speciálního měniče ne přímo do ucha,ale mimo ucho (podobně jako kochleární implantát)i v mém případně bude fugovat lépe,ale nebylo tomu tak.Není to však vinou samotných sluchátek,která jsou bezvadná a normálně slyšící člověk ocení jejich bezvadnou a bezpečnou funkci,.Proto doporučuji jejich zakoupení.

Konstrukce
20000 Hz
Typ sluchátek
bone conduction

Technologie Bone conduction Premium PitchTM 2.0

Nejnovější model je inspirován nároky elitních sportovců.

Tato lehká a pohodlná bezdrátová stereo sluchátka se pyšní váhou pouhých 29g a uživatelům přinesou ještě dynamičtější rozsah basů a méně vibrací než předchozí modely.

Jsou nejbezpečnější alternativou k tradičním sportovním sluchátkům. Technologie Bone conduction, konstrukce sluchátka před ucho a další užitečné funkce poskytují špičkové přehrávání hudby.

Křišťálově čisté volání bez kompromisů zaručí duální noise-canceling mikrofon.

A protože výrobci mysleli hlavně na sportovce,jsou sluchátka IP55 odolná a umožňují slyšet Vaše okolí - bez ohledu na to, kam Vás život zavede.

Funkce

Open-Ear Design

IP55 odolný

Nabíjení přes USB-C port

Šest hodin hudby a hovorů

Secure Titanium Fit

Obsah balení:

Sluchátka

USB-C nabíjecí kabel

Obal

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 17 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 904 recenzíDalší informace

• Plní přesně svou funkci

• , zakoupeno v Smarty.cz

Jsem nadšená, sluchátka jsou perfektní.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 17 636 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 904 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Sluchátka jsem si před časem zkoušela na For Bike veletrhu, zřejmě se jednalo o ty dražší, tato levnější verze má tuhou konstrukci, která se asi zakrátko zlomí. Nedrží na hlavě, při prvním došlapu by nejspíš upadly. Vráceno již na prodejně.
  • , zakoupeno v Alza.cz

• pomohlo to vyřešit nedoslýchavost mé stárnoucí matky

• Super zvuk
    • Hezký design
    • Sluchátka nejsou zastrčená v uších, je to příjemnější a je slyšet okolí.
    • Mám maličko problém s uchycením nad ušima, tlačí mě.
    • Jsou opravdu jen na pohyb, sport atd. Ležet se s nimi nedá.

Sluchátka přesně splnila očekávání. Mají hezký design a dobře sedí. Při běhání je možné poslouchat hudbu, ale zároveň je slyšet okolí, takže nehrozí přeslechnutí auta apod. Nad ušima mě trochu tlačí při delším nošení, ale mám stejný problém i se slunečními brýlemi, takže to bude spíš o zvyku.
    Mám je chvilku, ale zatím stoprocentní nadšení.

• , zakoupeno v Electro World

• Pro běžce či cyklisty super doplněk, stále je slyšet okolí.
    • Příjemný zvuk
    • Dobře sedí na uších
    • chybí mi možnost nastavení propojovacího kabelu mezi sluchátky, na menší hlavě to skáče vzadu na krku.

S ergonomií a zvukem jsem spokojen, zatím nevím jak dlouho vydrží na jedno nabití, ale to mě celkem netrápí, jelikož tak dlouho na kole nebudu.

• , zakoupeno v iSTYLE.cz

• Vše ok
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Zatím po pár dnech používání hodnotím velmi dobře.Kupovala jsem je hlavně pro poslech audioknih a podcastů při chůzi nebo jízdě na kole. Vyhovuje mi, že slyším zvuky okolí. Jsou hezké a řekla bych, že docela pohodlné. Dají se dát i pod cyklohelmu a k tomu sluneční brýle. Snadné ovládání. Na kole jsou super, protože sluchátka do uší mi vypadávaly, tyhle prostě neztratíte. Pokud je chci na chvíli sundat, pověsím je na krk a ani o nich nevím.
    • Trochu nepříjemné hlasitější pípnutí, které se ozve, když chcete zhlasit nebo ztlumit sluchátka. Ale to jsem četla v recenzích, takže jsem očekávala, že to tak bude. Další minus je, že sluchátka překáží, pokud chcete mít kapuci na hlavě, ale to jsem taky věděla předem. A nakonec jsem to zvládla i se sluchátky a kapucí dohromady. Ideální by bylo kdyby se "drát" vzadu dal regulovat podle obvodu hlavy. A to už by fakt byly dokonalé :-)
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

Na to co potřebuju jsou super. Spokojenost pro podcasty, písničky i dosah. Současně slyším vše kolem sebe. Takže za mě 1*