Shure SRH1540

13 990 Kč
Info v obchodu
Doporučená nabídka Techhouse

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 61 376 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 353 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 4 396 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma553 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 453 recenzíDalší informace

3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Hrají fakt dobře líp. Jak dénon ah 5200 mají náhradní nausniky aeste jeden kabel libisemi od šíře ten box svcom sou ty sluchátka uložené

• Výborný zvuk
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Zvuk je takový jaky jsem si představoval. I přesto mě kvalitou reprodukce a šířkou scény překvapil. Krásně sedí na hlavě a nikde netlačí a skoro nic neváží. Nelituji vůbec vynaložených peněz.
    • Pasivní potlačení okolního hluku by mohlo byt lepší, hlavně pri nižší hlasitosti je hodně slyšet okolí.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Studiová sluchátka Pokud to se studiovou prací myslíte opravdu vážně, jsou tato sluchátka pravděpodobně určena vám. Za vynaložené peníze získáte opravdu vysokou kvalitu. SRH1840 jsou profesionální studiová sluchátka s uzavřenou konstrukcí, vhodná pro kritický poslech při mixu a masteringu. Ocení je však i audiofilové. Sluchátka byla vyrobena s použitím prémiových materiálů a disponují 40 mm širokými měniči s neodymovými magnety, které byly individuálně vyladěné. Konstrukce je zhotovena z lehké, hliníkové slitiny, která se běžně používá v leteckém průmyslu. Ergonomicky tvarované náušníky s paměťovou pěnou mají dvojitou konstrukci a polstrování pro hodiny trvající poslech. Kabel je zpevněný Kevlarem a vyroben z bezkyslíkové mědi. Samozřejmostí je pečlivé testování každého kusu sluchátek, je tak zaručena nejvyšší kvalita a odolnost pro každodenní náročné použití ve studiových podmínkách. SRH1840 jsou vysoce kvalitní sluchátka, která vás nezklamou v žádné situaci. Díky jejich konstrukci a použitým materiálům budete mít vždy perfektní přehled o každém detailu vašeho mixu. Technické údaje: • Uzavřená studiová sluchátka, circumaurální • Měnič: Dynamický, neodymový magnet, 40 mm • Max. příkon: 1000 mW • Polstrovaný most • Náušníky s paměťovou pěnou pro komfortní nošení • Pozlacený konektor

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu96 % • 476 recenzíDalší informace

• Výborný zvuk
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu96 % • 476 recenzíDalší informace

• quantita bassu
    • ostrost výšek
    • kvalita bassu
    • soundstage je špatně rozprostřený
    • Imaging je tež nic moc za tuhle cenu
    • midi jsou dost nevýrazné
    • kvalita výšek ujde

Za tuhle částku ani náhodou. Mnohem lepší volba je pro midi 660s pro celkovou produkci zvuku 1990 a pro soundstage sundara... Musel jsem je vrátit za tuhle částku ani náhodou a to jsem je rozehrával poměrně dost dlouho.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Špičkový produkt HI-FI.
    • Nemám

Dobré recenze na odborných webových stránkách.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• úžasný zvuk (trošku silnějsí basy, ale krásně jasné)
    • odpínací kabel (v balení jeden náhradní)
    • velice pohodlné náušníky (odnímatelné, v balení náhradní pár)
    • odolný cestovní box, který vám ovšem zabere půlku baťohu (navíc před uložením sluchátek do boxu nutno odepnout kabel)
    • kvalitní materiály (kevlarem vyztužený kabel, hliníkový most, náušníky viz výše )
    • cena jde nejen slyšet, ale i vidět a cítit
    • slabší izolace okolního hluku
    • malé možnosti polohování (most je celkem pružný, ale sluchátko na něm jde jen nahoru a dolů, plus asi 10 stupňů rotovat v úchytech)
    • kabel vede do obou sluchátek (tohle možná někdo bude mít spíš za výhodu)
    • sluchátka jsou docela velká, takže na cestování se úplně nehodí

Při vybírání sluchátek přes uši do 3000 jsem "omylem" zkusil i tyhle. Ten rozdíl byl obrovský, a to jsem jako zdroj zvuku použil svůj mobil (přehrávající empétrojku). Tehdy jsem nakonec vzal AVC500, ale do čtyř měsíců jsem koupil tyhle, prostě jsem nedokázal odolat.
    Izolace okolního hluku je dost slabá, ale to podání zvuku je prostě úžasné. Používám je hlavně večer (až děti spí:)) takže netřeba vysoké hlasitosti.
    Možnosti polohování taky o dost slabší, než AVC, ale na mou hlavu sedí perfektně.
    Díky náušníkům z Alcantary se nepotí uši ani při vícehodinovém poslechu, díky paměťové pěně netlačí ani obrýlenou hlavu.
    Každopádně před koupí doporučuju vyzkoušet, přece jen ta cena je vyšší. Za mě ale naprostá spokojenost.

• Pohodlí
    • Zpracování
    • Zvuk
    • Vyšší cena

Sluchátka mají skvělý, detailní, ani při dlouhém poslechu neunavující zvuk, spíše vřelejšího charakteru. Obecně bych řekl, že nejsou v ničem nejlepší, ale ve všem skvělá a proto nesmírně univerzální. Přes nízkou impedanci a průměrnou citlivost, doporučuji k plnému využití potenciálu kvalitní zesilovač ve zhruba podobné cenové relaci sluchátek. Ano, nahlas budou hrát i s mobilem, ale kvalita bude trpět. Nějaké to Fiio také přliiš nedoporučuji (zkoušel jsem opravdu leccos). Sám jsem si k nim po nakonec pořídil iFi Micro iDSD a sluchadla neskutečně ožila... ;-)

Zpracování je výborné, pohodlí fantastické.

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Konstrukce nepřeje lidem s větší hlavou, oproti jiným sluchátkům nabízí velice omezené možnosti roztažení.

Jednoznačně nejluxusnější věcí na těchto sluchátkách jsou náušníky vyrobené z perforované alcantary - poskytují úžasnou izolaci vás od okolí (a obráceně) a zároveň umožňují uchu dýchat, takže se při delším poslechu vůbec nezapotí. Reprodukce mi subjektivně vyhovovala - je položena spíše níže, takže si vychutnáte hluboké basy.