Skullcandy Hesh 2

20000 Hz
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v TornadoShop.cz

Kupovala jsem již 5.sluchátka Hesh 2, jsou to nejlepší sluchátka jaká znám. Maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Urbanstore.cz

• Nemám co bych vytkl sluchátka jsou super.
    • Nemám co vytknout

Sluchátka Skullcandy Hesh2.0. jsou úžásné jsou super je to zážitek z poslechu hudby dynamický zvuk.

• , zakoupeno v Snowboard Zezula

20000 Hz
Typ sluchátek
uzavřená

Typ sluchátek: uzavřená
Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Typ přenosu: kabelový
Délka přívodního kabelu (m): 1.2
Typ konektoru: jack 3,5mm

Provedení výrobku: bílá barva

Sluchátka se zabudovaným in-line mikrofonem, který umožňuje hands free chat přes mobilní zařízení s 3,5 mm jackem jako jsou iPhone, myTouch a většina BlackBerry zařízení.

Technické údaje:
- průměr reproduktorů: 50mm
- typ magnetu: NdFeB
- frekvenční rozsah: 18-20K Hz
- impedance: 32 ohms
- max. vstupní rozsah: 100mw
- typ kabelu: potažený nylonem
- délka kabelu: 1,2m

• Kvalitní zvuk
    • Pohodlné
    • Odjímatelný Jack kabel
    • Kvalitní konstrukce
    • Svlékání polstrů, následné zdlouhavé nandávání
    • Mikrofon
    • Tloušťka sluchátek
    • Po častém používání loupání koženky, nekvalitní

Ne moc praktická sluchátka, zvuk sice kvalitní, ale za tu cenu se to nevyplatí. Kvalita koženky je tragická a po nějaké době se skoro celá sloupala. Na druhou stranu už je mám dlouho a stále fungují bez problémů.

• nádherná dynamika
    • díky odejímatelnému káblu přímo ze sluchátek se dobře nosí
    • vypadají dobře (rasta)
    • dobré basy
    • na obrázku na internetu vypadají hůř než ve skutečnosti

Strašně špatně se po Vánocích schání barva kterou jsem chtěl, ale nakonec jsem je sehnal v barvě rasta a ničeho nelituji. Jelikož hraji na bicí tak se vyžívam v dunivé hudbě a tohle mi naprosto stačí.

• Hrají dobře
    • Zlomily se mi už troje :(

Nejsou špatný , ale pro mě bohužel nejsou . Vždy mi rupnou na tom samém místě .

• , zakoupeno v Urbanstore.cz

• Nemám co bych vytkl sluchátka jsou super.
    • Nemám co vytknout

• Pěkný design
    • Po rozbalení jsem zjistil, že nefungují. Pochopil bych to u sluchátek za pár stovek, ale u sluchátek které si hrají na značku ne.
    • Pozor nato, že na fotkách vypadají jinak než naživo. Zejména ty červeno-hnědé.

Bohužel zatím nemohu poskytnou recenzi co se týká zvuku. To až po výměně zboží.

• , zakoupeno v Snowboard Zezula

• odpojitelný nemotací kabel
    • dobře sedí
    • pevná konstrukce
    • dobře tlumí hluk

sluchátka nejsou pro audiofily, ale pokud do nich pustíte kvalitní zvuk, vzhledem k ceně zklamáni nebudete. subjektivně dobře sedí, takže pohyb je možný.
    osobně je používám při venčení psa, MHD, práci, takže žádná činnost, kdy si jen vychutnáváte hudbu. zde vyhovují perfektně

• Kvalitní provedení
    • Vyměnitelný kabel
    • Perfektní nezkreslený zvuk
    • Krásný design
    • Dobře sedí na hlavě
    • Barevných provedení je poměrně dost není jen bílá a černá :)
    • Utlumení okolí
    • Nejsou vývody kabelů z obou mušlí( sluchátek )
    • Není zde zbytečný mikrofon
    • Extrémní pružnost do všech směrů
    • Bohužel jsou celkem neskladné
    • Kabel by mohl být z jedné strany ohnutý do 90°
    • Vyšší cena ( ten zvuk je prostě perfektní)

Sluchátka jsem si pořídil z více důvodů, chtěl jsem kvalitní sluchátka které byly uzavřené a které by na pohled první pohled vynikly. Na trhu je spoustu kvalitního zboží, bohužel i méně kvalitního u kterých člověk nikdy neví jak hrají a jestli po týdnu nepřestanou hrát..
    Proto jsem zvolil již vyzkoušenou značku Skullcandy (ink´d) jediné opravdu kvalitně hrající peckové sluchátka za 499kč jenže jsem chtěl něco víc a proto jsem zvolil stejnou značku.Mám doma i Koss Porta Pro u kterých každé 3 měsíce měním konektor a někdy i kabely.Byl to jeden z hlavních aspektů kossy už bych nechtěl ano mají záruku na xxxxlet ale časem se vás to přestane bavit pořád reklamovat.
    Pokud chcete kvalitní a nebojím se říct že jsou i ohromující tak si udělejte radost a kupte si je :)
    Jedinou věcí mě zklamaly čekal jsem že se budou dát poskládat a zaberou tak méně místa jako již zmiňované kossy.
    Co dodat snad jen ,,nikdo není dokonalý" :)
    Za 1445kč koupeno v Ostravě.
    Jsem naprosto spokojený se zvukem a ani při dvouhodinovém poslouchání hudby mě nebolí uši,hlava,krk zatím tedy v pořádku.
    Jedna maličkost nejlépe hrají cca na 85-90% hlasitosti :)
    Doufám že jsem vás přesvědčil o koupi těchto sluchátek...

• - kvalitní vzhled (Hesh 2.0 Grey/Lime)
    • - docela pevný materiál
    • - odnímatelný kabel
    • - cena
    • - plastové šasi
    • - náušníky se po čase budou loupat
    • - menší/užší propoj mezi mostem a mušlí

Design a zpracování:
    Sluchátka jsou na první pohled velice pěkná. Materiál je také velice příjemný a to jak celých sluchátek, tak i náušníků. Nevýhoda možná bude umělá kůže na náušníku, protože se bude po čase loupat. Sice to jde vyměnit, ale pro někoho je to docela překážka.Druhé mínus vidím v tom, že pokud má někdo větší hlavu, tak po vysunutí mostu jsou spoje docela malé. Každopádně už jsem otestoval jak jsou pružné a zlomit to půjde opravdu snad jen úmyslně. Jako velké plus vidím odpojitelný kabel, protože se už snad každému stalo, že mu prostě přestalo fungovat jedno nebo rovnou obě sluchátka. U těchto to tolik nezabolí. Obal na přenášení je také docela pěkný.
    Zvuk:
    Nejsem úplně profesionál, ale pokud si člověk rád hraje s equalizérem, tak bude jistě spokojen. Sluchátka hrají docela slušně možná až nadprůměrně vzhledem k ceně, která se aktuálně pohybuje okolo 1400+ Kč. Utlumení zvuku je také hodně slušné, takže si dokážete vychutnat muziku i když okolo bude hluk. Někdo píše, že výšky a středy jsou utlumené a sluchátka jsou přebasovaná, ale buď mám jiné něž další uživatelé, nebo mám jinej sluch, ale hrají naprosto v pohodě a vše je čisté. Pozoroval jsem rozdíly mezi několika sluchátky cenově od 1000+ a až na poloprofi sluchátkách 5000+ jsem poznal rozdíl. Tudíž mohu s klidem říct, že za tu cenu jsou opravdu dobrá.

Závěr je tedy takový, že za tu cenu je to kvalitní koupě. Uvidíme časem jak se sluchátka opotřebují, ale aktuální stav vyhovuje výběru.