Skullcandy Lowrider

Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v MEGAskate.cz

• malé náušníky, které přesně padnou i na menší uši
    • ideální velikost hlavového mostu - prostě vizuálně Vám neudělají z hlavy pátrací balon
    • i přes to, že sluchátka jsou z plastů, tak nikdy žádná prasklina či opotřebení skládáním - prostě perfektní provedení
    • Skládání na menší velikost je prostě grande!
    • kabel je dostatečně dlouhý a pružný aby vydržel kde co a ani po silně aktivních více jak dvou letech bez problémů.
    • překlopení sluchátek aby se z nich staly malé repráčky
    • i po několika hodinách nošení jsou koženkové naušníky pohodlné a dobře se čistí od makeupu :)
    • Jakmile si je jednou oblíbíte těžko si budete zvykat na jiná
    • -nedoporučuju na typ hudby jako je beat, hip hop apod.

Nepřekonatelná sluchátka, přiznám se že mám již několikáté za sebou a s každou verzí Lowriderů jsem neuvěřitelně spokojená. skladná do batohu a či zavadla a dle mých letitých zkušeností i silně odolná svým zpracováním.
    Ideálka třeba pro slečny, které chtějí robustnější sluchátka s pořádným zvukem ale mají menší hlavu a velká sluchátka jim prostě spadnou pod uši :) (můj příklad u sony zx600 a senheiserů). i přes malé náušníky těsní velmi solidně okolní ruchy a cesta MHDéčkem jsou pohodovou záležitostí. a při nutnosti přijmout hovor někde v rušném místě, jsou neocenitelné - výborná slyšitelnost.
    Jejich basy mile překvapí všechny milovníky tvrdší hudby, především metalu a také vážné hudby. Na hudební styly založené na bubnech (takové ty tuctuc věci, nejsem si jista jak se ty styly jmenuji) nejsou úplně ideální.

• , zakoupeno v Skullcandy sluchátka

• Dobry zvuk. Netlacia ma na satelitoch takze pohoda.

Dobra volba

• , zakoupeno v K24.cz

• výborný zvuk, skladné na cestování
    • žádné negativa jsem nenašla

se sluchátky jsem spokojená, zvuk je v nich výborný a hlavně neslyším zbytečný ruch okolo, tak že na cestování úplně ideální, ale samozřejmě perfektní i na domácí poslech

Konstrukce
přes hlavu (náhlavní)
Kmitočet min
18 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ sluchátek
uzavřená

Stylová sluchátka s velkými reproduktory, které poskytují vynikající zvuk se širokým frekvenčním rozsahem. Jsou otočná o 90 stupňů v DJ's stylu a jsou vybavena pohodlnými mušlemi umožňujícími dlouhé nošení bez nežádoucího otlačení.

• Typ přenosu: kabelový
  • Délka přívodního kabelu (m): 1.2
  • Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
  • Kmitočtový rozsah od (Hz): 18

• typ magnetu: NdFeB
  • frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz
  • impedance: 32 ohms
  • max. vstupní rozsah: 30mW
  • typ kabelu: potažený nylonem
  • délka kabelu: 1,2m
  • typ připojení: 3,5mm pozlacený jack konektor

Ink'd:

V tomto malém provedení sluchátek dostanete plný frekvenční rozsah hudby, který obvykle najdete v plnohodnotných sluchátkách. A ještě ke všemu s izolací extrémně rušivých zvuků. - kompatibilní s iPod/iPhone

Technická data:

• Výška (cm): 20.00
  • Šířka (cm): 15.00
  • Hloubka (cm): 15.00
  • Záruční doba: 24 měsíců

• za ty penize docela prijatelny zvuk
    • mala citlivost
    • rychle nastava zkresleni pri vyssich hlasitostech v nizsim spektru
    • nesedi na hlave

radej si priplatte 300kc a kupte si PX 100 II

• , zakoupeno v MEGAskate.cz

• malé náušníky, které přesně padnou i na menší uši
    • Skládání na menší velikost je prostě grande!
    • překlopení sluchátek aby se z nich staly malé repráčky
    • Jakmile si je jednou oblíbíte těžko si budete zvykat na jiná
    • -nedoporučuju na typ hudby jako je beat, hip hop apod.

• Pěkný design
    • Dobrý zvuk
    • Dostatečně dlouhý přívod
    • Působí trošku chatrně

Koupeno z nouze na letišti v Charleroi u stánku za 9,95 Euro, abych mohl v letadle poslouchat hudbu. Za tuto cenu se mi to jeví jako dobrý kup.

• Životnost
    • Zvuk
    • Skladné
    • Kabel na každé straně

Skvělá sluchátka, už je mám přes 4 roky a stále fungují jako nová. Mám spousty jiných špuntových sluchátek, ale všechna se mi nejdéle po půl roce rozbila. Těmto jsem nedával šanci, ale stále drží, jen barva na plastu už je opotřebená, ale co bych chtěl za 4 roky.

Jediné minus je pro mě to, že jsou skládací a tak nedrží úplně dobře na hlavě, jakoby nedoléhají na 100% na hlavu a tak při sportu prostě padají. Ale v té době, když jsem je kupoval, tak nebylo zamýšleno je používat takto. V každém případě mohu doporučit.

• čistý a dobrý zvuk
    • vzhled
    • skladování
    • životnost
    • občasně škubou vlasy
    • tlumení okolních zvuků by mohlo být lepší

Tyto sluchátka mám v oblibě, kvůli značce a jeho designu. Bohužel musím vytknout životnost těchto sluchátek. Už mám čtvrté sluchátka tohoto typu (3 černé, 1 tmavě modré) a vydrželi pouze rok a to tak, že přestalo hrát jedno sluchátko a pak úplně. Je to škoda...Každopádně hrají velmi dobře, jen jejich dostání začíná být trochu obtížné :)

• Vzhled
    • Čistý zvuk
    • Basy
    • Padají z hlavy
    • Barva sleze
    • Netlumí moc okolí

Zklamaly, ikdyž je to spoustu let, tak z nich nebylo takové nadšení jako jsem očekával.

• skvělý zvuk
    • super bassy
    • skladne
    • kabel se nezlomí
    • padají
    • zlatý pochrom se z jednoho sluchatka sesoupal
    • kuze popraskala

zvuk je skvely, ale padaji ale obcas padaji, ale kdyz si najdu to spravne misto tak s nimi i posecu zahradu. Přeřvou krásně sekačku

• , zakoupeno v Skullcandy sluchátka

• Dobry zvuk. Netlacia ma na satelitoch takze pohoda.

Dobra volba

• design
    • zvuk
    • pohodlí
    • konstrukce
    • dají se složit
    • skullcandy
    • padají z hlavy
    • hlavový most občas trhá vlasy

Mám je téměř rok, žádná závada. Vcelku dobrá sluchátka, ale rozhodně nejsou na běhání.

• , zakoupeno v K24.cz

• výborný zvuk, skladné na cestování