Solight 1J11

• design

mám sluchátka opakovaně a jsem spokojena

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dobře sedí v uších
    • Špatný zvuk. Ve sluchátkách je slyšet šum.
    • Vysoké tóny potlačeny

Používal jsem sluchátka 1J04 a velice vyhovovala. Jejich výroba už byla zastavena a proto jsem se rozhodl pro sluchátka 1J11. Ta mě však velice zklamala.

Konstrukce
do uší
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• provedení: do uší
  • barva: fialová

úhlový konektor (3,5mm jack)

• typ magnetu: Neodym
  • délka kabelu: 1,2m
  • balení: plastová krabička

Solight 1J11P sluchátka, pecky, 10mm, metalická barva, fialová

• super basy
    • dobré utlumení okolního ruchu, ani nevím, že jsem v open space
    • kvalitní zpracování
    • nebolí z nich uši ani po 8 hodinách poslechu
    • tuším, že je přestávají vyrábět
    • nejsou skladem, musím objednávat a 2 dny čekat
    • kabel by snesl alespoň 10cm navíc, špatně dosáhnou do kapsy k telefonu (mám 2 metry, tak asi proto)

dokud jsou, tak jsem koupil hned dvoje.
    V porovnání se sluchátkama KOSS, co jsem koupil je to zlato v uších. Nejlevnější KOSS jsou kvalitativně asi jako sluchátka přibalená k telefonu za 3000,-

• , zakoupeno v Eneshop.cz

• úhlový konektor
    • dobrý zvuk
    • dobrá cena
    • design

mám sluchátka opakovaně a jsem spokojena

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dobře sedí v uších
    • Špatný zvuk. Ve sluchátkách je slyšet šum.
    • Vysoké tóny potlačeny

• 3,5Jack typu L
    • 20Hz-20000Hz
    • 110+3dB
    • 16 Ohmů
    • Délka kabelu 1,2m

Řekl bych že za tu cenu sluchátka nemají konkurenci.Ke sluchátkum dostanete náhradní špunty,pouzdro.
    Sluchátka mají konektor typu 3,5Jack tvaru L.
    Dokonale sednou v uších.Mají velmi dobré basy a víšky.Sluchátka jsem si vybral proto protože mi přišly levné,jsou vhodné pro skupinu lidí co chtějí hodně hudby za málo peněz.
    Jsou dlouhé 1,2metrů.Osobně jsem je koupil v Euronicsu.
    Jsou kvalitního spracování,žádnej šunt.Cena odpovídá kvalitě.Můžete si vybrat z 5ti barev osobně jsem koupil Oranžové.