Sony Ericsson HPM-70

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v proMobil

Nefunkční jedno ze sluchátek.

• hezká barva, špunty do uší lépe přenášejí zvuk
    • musím se naučit si ty špunty do uší strkat tak, aby nevypadávaly

celkově jsem spokojená

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• vlastním starší typ mobilu Sony Ericsson W200i, v obchodě jsem sluchátka nesehnala a nebyla snaha mi vypomoci, dohledala jsem si je na internetu
    • velmi malé sluchátka co se dávají do uší, musím je zastrčit příliš hluboko jdo uší jinak vypadávají, než pustím hudbu tak sluchátka v uších podivně rezonují a nedělá mi to dobře, díky nutnosti,že musím sluchátka zastršit hluboko do uší neslyším vůbec nic z dění venku ani když je hudba puštěna pouze ambientně

neměla jsem možnost jiné volby, tak jsem koupila nevěděla jsem že s tím budu mít tento problém, budu se snažit sehnat nějaký jiný typ pokud dohledám..

Konstrukce
do uší
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

osobní handsfree stereo pro telefony s Fast portem

2zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (8)
  • cena (6)
  • poměr cena/výkon (3)
    • , zakoupeno v proMobil

Nefunkční jedno ze sluchátek.

• hezká barva, špunty do uší lépe přenášejí zvuk

• Kvalita zvuku (Basy)
      • Výborné odhlučnění
      • Různé zajímavé desingy
      • Kvalitní kable
      • Když chcete samostatně použít horní díl sluchátek např. do Notebooku, je moc krátký, to je asi jediná nevýhoda

Tato sluchátka přímo k mobilu mě mile překvapila, hrajou výborně, hlavně pro ty, co mají rádi pořádné Bassy. Občas je používám i když nic nehraje na spaní - mají výborné odhlučněné. Sluchátka používám skoro každý den, a za 5 let už mám k mobilu čtvrté. Většinou nejdříve odejde konektor.

• Velmi kvalitní sluchátka za velmi malou cenu
      • Dají se použít i jako handsfree na hovory (mini mikrofon)
      • tlačítko na rychlé příjmutí nebo típnutí hovoru
      • Výdrž (i po několika měsících stále hrají perfektně a kabely jsou v pořádku)
      • Náhradní gumové špunty (měli by být ve všech baleních)
      • Dosti kvalitní zvuk (basy, apod...)
      • Přímo sluchátka s konektorem Jack 3.5 mm jsou dosti krátká, takže se nedají použít na telefony, které mají klasický Jack 3.5 mm konektor což je velká škoda
      • Tento starý konektor od Sony Ericssonu po roce přestává dobře fungovat (spíše se zašpiní nebo se ošoupe konektor u mobilu a pak musíte každou chvíli konektor k mobilu přimačkávat). To je ale spíše chyba mobilu, jelikož tento konektor bych hodnotil jako jeden z nejhorších u mobilů

Tento produkt můžu jen a a jen doporučit. Za takovou cenu jiná sluchátka nesežene. Tyto sluchátka splňují vše co jsem očekával a neměnil bych.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• - levné a kvalitní
      • - přepojka (dají se zapojit i jiná sluchátka s jackem 3.5)
      • - kvalitní vzhled
      • - v balení 2x náhradní gumové špunty
      • - výborný zvuk
      • - pro některé uživatele můžou být sluchátka krátká (jen ta část s jackem 3.5)

Doporučuji tento produkt, používám ho denně a nemůžu si stěžovat. Levná, kvalitní sluchátka se určitě vyplatí.

• , zakoupeno v JHMobil

• s výrobkem jsem velmi spokojena
      • nevím

spokojenost

• , zakoupeno v Dily k mobilu

• Je to originál

Je to vpoho :)

• , zakoupeno v Mobilmax

• - špunty: čistý zvuk a zároveň odhlučnění
      • - nedrží pořádně v uších

Sluchátka nabízí slušný zvukový zážitek, rozhodně zpříjemní cesty MHD. Problém je, že mi nedrží pořádně v uších a musím je často upravovat, ale těžko říct nakolik je to vada sluchátek nebo mých uší;-)