Sony Ericsson MH-610

Konektor
3,5 mm Jack

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• jednoznačná spokojenost , čistý zvuk a basy perfektní, sluchátka sedí jak mají, vůbec není pravda to, jak někdo píše, že násady na sluchátka vypadávají, právě naopak, drží v uších jako přibité :), v podstatě neslyším okolí. Za tu cenu jsou bombové.
    • možná bych uvítala kolíček k přichycení k šatům, ale to je malinka

Celkově jsem se sluchátkama neskutečně spokojená, co se týče kvality můžu jinak než doporučit, za tu cenu jsem lepší neobjevila. Společně s nimi dorazily i náhradní násady na sluchátka, takže jednoduše jsem nadmíru spokojená.

• , zakoupeno v i-cell

• Výborný poslech, dobré utlumení okolních zvuků, dobrá cena. Už bych nepoužila klasické "pecky".
    • O žádném zatím nevím.

Doporučuji - oproti klasickým "peckám" do uší nesrovnatelně lepší zvuk, okolí v podstatě neslyšíte.

• , zakoupeno v mobilni-příslušenství.cz

• velice pohodlné do uší
    • dobrý zvuk
    • fce handsfree

nejpohodlnější "pecičky", skvělý zvuk, naprostá spokojenost, proto jsem po ztrátě originálních sluchátek k telefonu objednávala nové

Konektor
3,5 mm Jack

Každý detail nahrává výjimečné kvalitě zvuku. Sluchátka Sony Ericsson MH610 s vyměnitelným těsněním různé velikosti dokonale přilehnou k uším, zatlumí okolní hluk a zdůrazní basy aniž byste kohokoliv rušili. Užívejte si svou hudbu se stereo headsetem Sony Ericsson MH610. Když vám někdo zavolá, přehrávání se automaticky přeruší. Hovor přijmete stisknutím praktického tlačítka mikrofonu soupravy handsfree Sony Ericsson MH610. Stereofonní přenosná souprava handsfree Sony Ericsson MH610 má běžný 3,5mm konektor jack, takže Sony Ericsson MH610 zapojíte do většiny mobilních telefonů, počítačů a přehrávačů MP3. Sluchátka Sony Ericsson MH610 bývají označována i jako Sony Ericsson MH-610 a plně nahradí dražší model Sony Ericsson MH710. Kompatibilita: Aspen M1 (M1i), Cedar J108 (J108i), Spiro W100 (W100i), Vivaz U5 (U5i), Vivaz Pro U8 (U8i), W995, Xperia X1, Xperia X2, Xperia X8 (E15i), Xperia X10, Xperia X10 mini, Xperia X10 mini Pro, Yendo E150 (W150i)

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• možná bych uvítala kolíček k přichycení k šatům, ale to je malinka

• Všechno

Nemohu naprosto souhlasit s kritickým postojem k těmto sluchadlům! Jsou naprosto luxusní za tu cenu a hrají úžasně! To podotýkám, že jsem v oblasti sluchadel docela znalec. Dokonalé odhlučnění od zvuků z venku. Otázka je, jak dlouho vydrží hrát obě při běžném zacházení, protože mám zkušenost, že jedno sluchátko po čase přestane hrát, ale u starých sony ericsson - cca. 6 let mi hrají stále obě - takže nic než chvála!

• Vypadají jako původní originální sluchátka od SONY
    • Zvuk, takže vlastně vše.

Po ztrátě původních sluchátek k SE Xperii X10 mini pro jsem si chtěl pořídit ty samé, jelikož hrály naprosto super. Bohužel jak se ukázalo, tak tento typ není originál, ale jen jakousi atrapou původních. Dokonce o modelu MH-610 v obchodě SONY nic nevědí. :-( Zvuk je příšerný, příliš plochý s nevýraznými basy a celkově nezní vůbec dobře, ačkoliv je pořád lepší než u nejlevnějších noname modelů. Rozdíl mezi původními sluchátky a tímto modelem je asi stejný, jako mezi Ferrari a Trabantem.
    Když to shrnu, tak jsou to vyhozené peníze, zcela určitě z těchto sluchátek bude zklamaní.

• , zakoupeno v i-cell

• O žádném zatím nevím.