Sony Ericsson MH-750

• Dobře drží v uších
  • , zakoupeno v JHMobil

• Pro mě velká písmena
    • Postrádala jsem kabel pro připojení k počítači,ale zase dal se dokoupit,

U tohoto telefonu postrádám některé funkce,např.nemám kam psát úkoly a připomínky. Jsem ráda,že si můžu konečně nahrát vlastní hudbu.A baterie vydrží poměrně dlouho.Takže za mě dobrá koupě.

• průměrná sluchátka

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Společnost Sony je jedním z hlavních světových lídrů v oblasti produkce spotřební elektroniky. Zabývá se výrobou televizí, notebooků, mobilních telefonů, audio systémů a různého příslušenství. Nyní vám z jeho dílen přinášíme Hi-fi náhlavní sluchátka do uší s mikrofonem.

MH750 jsou elegantní sluchátka, která vám umožní vychutnat hudbu na cestách. Díky měkkým nástavcům nabízí pohodlné nošení, což vám umožní vychutnat si skvělý zvuk. Opravdu jedinečný zážitek z poslechu hudby zajišťují reproduktory s průměrem 9,22 mm. Sluchátka jsou rovněž vhodná pro diskrétní komunikaci na cestách, stejně tak jsou vhodná pro aktivní životní styl.

Kabel je zakončen 3,5mm konektorem pro připojení k mobilnímu telefonu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• rozměry (1)
  • rozměry (1)
  • mikrofon (1)
  • , převzato z Heureka.sk

Slúchadlá dostali, používali sa týždeň, nenašli sa žiadne problémy

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Dobře drží v uších
  • , zakoupeno v JHMobil

• Pro mě velká písmena
    • Postrádala jsem kabel pro připojení k počítači,ale zase dal se dokoupit,

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nízká cena
    • Provedení za krk (jedno sluchátko delší)
    • Málo duní, slabé basy, nepřehnané středy
    • Klipsna pro připevnění k oděvu
    • Zahnutá koncovka konektoru
    • Nepoddajný kabel

Hrají fajn, ale hodně záleží, jaký typ produkce vyhledáváte. Určitě se nehodí pro ty, co mají rádi dunivý poslech.

MH750 zvýrazňují především výšky. Při přímém srovnání s jinými oblíbenějšími sluchátky (nejen základní od Apple) působí docela prskavě. Nepřehání to s basy a středy jsou umírněné.

U jiných sluchátek se dočkáte více "prostorového" efektu, hudba působí v uších "širším" dojmem. Produkce MH750 je více přímá.

Zvýraznění výšek je fajn. Při poslechu dokážete oddělit jednotlivé linky a nástroje, jsou vcelku dobře slyšet i krátké a ostré detaily (údery do basáku). Zvýraznění výšek má ale někdy nevýhodu v tom, že při vyšší hlasitosti je vokálové sólo nepříjemné a je třeba ho jaksi přetrpět do konce.

Při poslechu se více projevuje zpěv a vokály obecně. Nástroje jsou maličko v pozadí.

Tento typ produkce mi naprosto vyhovuje. Nemám rád dunění (bolí mě z něj hlava). Tato sluchátka na mé poměry duní přesně akorát (přítelkyně prohlásila, že hrají ploše). Ve srovnání s jinými produkty této kvalitativní (např. BlackBerry WS-510) ale mají o dost čistčí zvuk. Ve srovnání se stock Apple sluchátky hrají ploše určitě, ale zase o mnoho čistěji.

Hudebně jsem s nimi docela spokojený a už jsem na ně zvyklý. Příjemný je zahnutý kabel u konektoru a provedení sluchátek "za hlavu", takže sluchátka nepadají.

Dodávané špunty byly na mě tvrdé, nahradil jsem je jinými, které jsem lohnul z jiných sluchátek.

Nepříjemný je kabel, který oproti jiným sluchátkům (např. stock Apple) není ani zdaleka tak měkký. Kroutí se a dělá okolo hlavy různé zatočeniny.

Mikrofon ujde, ale žádná extratřída to opravdu není.

Nosím je už asi 5 let v batohu, poslední rok a půl v textilním sáčku. Už se mi několikrát odlepila membrána v pravém sluchátku. Vždycky se mi to nějak povedlo nalepit zpět tak, že hrají pořád stejně. Určitě se nejdou o mnoho odolnější sluchátka, ale tyhle zpracováním neurazí.

• Kratsi a tvrdsi kabel
    • Solidny zvuk, ale rozsah extra neohuri.

Za tie peniaze fajn.

• Celkem čistý zvuk
    • Náhradní špunty
    • Ovládací tlačítko
    • Materiál

Slušná nouzová sluchátka, ideální k izolaci od venkovního ruchu. Nejsem moc velký fanoušek spuntů pro jejich mizerné kabely, ale našel jsem je v krabici od starého telefonu a do práce na noční se hodí :)

• Kvalita telefonického hovoru
    • Jedno slúchadlo má dlhšiu šnúru ako druhé => dá sa pohodlne nosiť na krku aj keď štuple práve nemáte v ušiach.
    • Tvrdý a tenký kábel - hádam časom kábel trochu zmäkne.

Zodpovedá cene, kúpil som ich na telefonovanie a kvalita hovoru je veľmi dobrá. Na počúvanie hudby neurazí, no zázraky nečakajte. Káble sú dosť tenké, teda životnosť bude pravdepodobne obmedzená tým ako sa o ne budete starať.

• průměrná sluchátka
  • , zakoupeno v ProMobily.cz

• součástí balení jsou také 3 velikosti těch gumových kroužků, které se strkají do ucha, takže si lze vybrat, které sedí v uchu nejvíc
    • součástí balení je i clip
    • sluchátka nejsou stejně dlouhá (upřednostnila bych, kdyby byla)

• Velmi kvalitní zvuk.
    • Bezkonkurenční cena.

Mám sluchátka už cca 3 roky a stále hrají, bez jakéhokoli problému.