Sony MDR-DS6500

20 hodin

• , zakoupeno v Electro World

• pohodlné, parádní zvuk bez vnějších vlivů a šumu
  • , zakoupeno v ITex24.cz

• Sluchátka předčila moje očekávání co se týká kvality zvuku, které jsem u bezdrátových sluchátek očekával. Navíc jsou velmi pohodlná.
    • Nic.

Doporučuji.

• , zakoupeno v ITex24.cz

• Kvalitní zpracování, výborný zvuk DTS a DD, dlouhá výdrž aku, dosah. Optický vstup.
    • Kvalita zvuku ve stereu je hodně závislá na zdroji, cena.

Bezdrát možná nemá takovou kvalitu jako klasika, ale volnost pohybu je výhoda. Pro domácí poslech výborné. Zatím spokojenost.

Kmitočet min
Účel
k TV
Doba přehrávání
20 hodin

Vlastnosti výrobku: 7.1kanálový digitální prostorový zvuk - Sluchátka dokážou vytvářet dojem atmosféry kinosálu, protože reprodukují 7.1kanálový prostorový zvuk 40mm jednotka ovladače - Dynamický přesný zvuk

Digitální bezdrátová - Vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk bez šumu z nekomprimovaného 2,4GHz digitálního přenosu RF

Prostorový režim - Vytvořte optimální podmínky pro svůj obsah – vyberte si z režimů pro kino, hry či hlasový poslech (stereofonní)

Automatické ladění - Ladění v reálném čase nabízí ten nejlepší digitální signál na vzdálenost až 100 m (přibližně)

Rychlé dobíjení - Vložte sluchátka na bezpečné místo do stojánku a nechte je snadno a rychle dobít

Životnost baterie - Dopřejte si poslech bez kabelů po dobu až 20 hodin (výdrž vestavěné baterie)

Snadné připojení - Můžete je používat spolu s televizorem, přehrávačem DVD a Blu-ray Disc či herní konzolí PlayStation

Sluchátka Sony MDRDS6500 ve velkém testu TV sluchátek magazínu Extra PC

2zákazníci nedoporučují produkt

• Tak jak začít, co se týče zvuku tak není co vytknout, na bezdrát fakt dobré.
    • Bohužel co se týče zpracování je to úplně obráceně, zpracování je na Sony a sluchátka za pět a půl tisíce otřesné, při jakémkoliv pochybu se ozývá vrzání a nepříjemné zvuky hlavně z pravého sluchátka.

Tak jak to shrnout, hodně peněz za hodně muziky, ale to zpracování je fakt hrozné, dokonce i prostorový zvuk, který jsem bral spíše jako bonus, je na velmi dobré úrovni, to vrzání to ale dost kazí.

• , zakoupeno v Electro World

• pohodlné, parádní zvuk bez vnějších vlivů a šumu

• Nic.

Doporučuji.

• , zakoupeno v ITex24.cz

• Kvalita zvuku ve stereu je hodně závislá na zdroji, cena.

• ja tento produkt mam a je vse OK

vymnena baterie je mozna jen odkryt polastarky a tam jsou sroubky a pak to rozdelate :-)

• , zakoupeno v Aaron

• Zvuk nemá jedinou chybu, úžasné basy. Sluchátka výborně drží na uších. Na ovládací kolečko hlasitosti se dá v pohodě zvyknout.
    • Moc neslyšitelný rozdíl mezi středními a zadními reproduktory ale může to být jen osobní pocit. Kolik bude stát výměna originální baterie ve značkovém servisu? Ale s tím do toho musí budoucí uživatel už jít. Ovšem zase díky této baterii, výdrž kolem 20hod na jedno nabití. Jakmile bude poblíž vysílače nějaké zařízení vysílající wifi, bude snížen dosah sluchátek tak na 8m.

7.1, podpora DD, DTS a DPLIIx s efekty rovnou na vysílači, bezdrát, optický vstup, preciznost Sony, cena kolem 4tis. Na netu podle mě lepší poměr cena/vykon nenajdete.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Velmi kvalitní zvuk a dosah.
    • větší hmotnost

Rozhodoval jsem se na základě parametrů a možnosti přepnout na prostorový zvuk, který je velmi dobrý.
    Neměl jsem možnost vyzkoušet digitální vstup ale i přes analog, je kvalita velmi dobrá.

• -Opravdu 3D zvuk
    • -Pekny design
    • -Optické pripojeni
    • -Opticky kabel soucasti baleni
    • -Dle mne dobra a konstrukce
    • -Moznost sledovani tv se sluchatky a druhy muze mit zvuk na TV
    • -Jednoduche nabijeni
    • -Autovypinani pri necinosti
    • -Moznosti nastaveni podle pouziti,film,hudba,hry,zesileni hlasu,analog-digital
    • -Kvalitni cisty zvuk,v porovnani s Panasonic RP-WF950E..ktere jsem mel...sou Sony opravdu lepsi a cistejsi a 3d zvuk je znat.
    • -Dobre bassy...prestoze jsem mel z toho strach..ale plne dostacujici..pokud nejste zvykly na domaci kino kdy vam skacou sklenicky.
    • jedine minus..jinak bych dal 100'%..ze maji dobijeci akumulator ktery bude hadam potreba vymenit za 4 roky ale pouze pres servis..velka skoda..a trosku nepochopim.Ale i tak nelituju.

-Opravdu 3D zvuk
    -Pekny design
    -Optické pripojeni
    -Opticky kabel soucasti baleni
    -Dle mne dobra a konstrukce
    -Moznost sledovani tv se sluchatky a druhy muze mit zvuk na TV
    -Jednoduche nabijeni
    -Autovypinani pri necinosti
    -Moznosti nastaveni podle pouziti,film,hudba,hry,zesileni hlasu,analog-digital

-Poznatky..nejlepsi 3d efekt pri formatu DTS(samozrejme je potreba akcniho filmu jinak 3d efekt je prakticky k nicemu.
    -Dobre citelny prostor je i u dolby digital.
    -A nejmin citelny prostor je paradoxne u nekomprimovaneho formatu PCM.
    Kazdopadne jsou to jedina 3d sluchatka co jsem mel ktere opravdu 3d prostor nabizeji,v porovnani se sluchatky na pc logitech g35 atd.

• - lehká-pohodlná i při 4-6 hodinách netlačí.
    • - výdrž baterie cca 18hodin při hlasitosti na 7-ku z 10-ti
    • - v panelákovém bytě přenos bez problémů
    • - kvalitní zvuk(zejména u FLAC formátu)
    • -velmi vysoká cena
    • -vzhledem k porouchání dobíjení po tak krátké době(3měsíce) jsem jednoznačně zklamán tímto drahým výrobkem-vis níže.

model-Sony MDR-DS6500 mi přestal po 3 měsících dobíjet,tak snad se to u tohoto levnějšího modelu Sony MDR-RF865RK nestane.

• , zakoupeno v ALEVA.cz

Na to domací pokoukáníčko zcela dostačující....