Sony MDR-XB950AP

k mobilním telefonům

• dobrá cena po slevě
    • Dobrý zvuk syté basy velký frekvenční rozsah
    • Hezký design
    • tlačítko umí Play/Pause a následující skladbu.
    • Na hlavě drží a příjemně se nosí i přes to že mám brýle.
    • Nejsou kožené ale koženkové v popisu je uvedena kůže

Jsem zvědav jak dlouho mi budou sloužit, plochý kabel by snad něco měl vydržet, jsem zvědav hlavně na tu koženku.

• , zakoupeno v Electro World

• Výborně se nosí na hlavě - mám trochu větší hlavu a i když je nosím několik hodin v kuse, nic nebolí a netlačí
    • Podle mě jsou dobře odhlučněné - při zapnutí hudby na poslechovou hlasitost neslyším žádné okolní mluvení lidí
    • Mikrofon dělá neuvěřitelně kvalitní zvuk, při velkém větru bylo úplně všechno slyšet (původně jsem se při koupi o mikrofon vůbec nezajímal)
    • Velikost se dá hodně přizpůsobit
    • Na můj vkus je zvuk bez ekvalizéru příliš "zahuhňaný" - proto mám lehký ekvalizér na zvednutí vyšších frekvencí. Neberu to jako velkou nevýhodu, jen trocha ekvalizéru to opravdu vyřešila
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Sluchátka pro iPhone
Aktivní potlačení okolního hluku
Účel
k mobilním telefonům

Bohaté basy, podpora chytrých telefonů

Poslouchejte dunivé rytmy a přijímejte hovory

Každou basovou linku, každý úder bicích pocítíte s razancí.

Basy pocítíte na vlastním těle :

Vraťte hudbě říz v podobě dynamických a vyvážených rytmických linek. Pocítíte větší hloubku a průzračnost ve všem, co posloucháte, a to při vysokých hlasitostech.

Utěsněný zvuk :

Funkce Advanced Direct Vibe Structure vytváří kolem uší pevné zvukové těsnění, kterým neprojde žádný hluboký tón. Technologie zesilovač basů zvýrazňuje nízkofrekvenční zvuky a zajišťuje tak hluboké a vyvážené rytmické linky.

Vychutnejte si rázný rytmus :

Funkce ovládání odezvy basů využívá k reprodukci věrných a nezkreslených basových tónů speciální ventilační otvory. Tyto otvory optimalizují zvukové vlny nízkých frekvencí a pomáhají přesně reprodukovat hluboké rytmy.

Buďte pánem hudby:

Velký 40mm reproduktor s vysoce výkonným neodymovým magnetem dokonale vyvažuje výkon a přesnost od dunivých bicích po výrazná kytarová sóla

Ještě hlubší :

Díky schopnosti sluchátek přehrávat hluboké frekvence až do 3 Hz si budete moct vychutnávat důrazné basové rytmické tóny.

Síla basů :

Hlasová cívka OFC poskytuje vysokou zatížitelnost 1500 mW a zaručuje nepřetržitě dunivé basy.

Naprosté pohodlí :

Noste sluchátka hodiny díky provedení kolem uší

Tato sluchátka jsou připravena na tancování a disponují mostem přes hlavu s měkkým polstrováním a náušníky kolem uší, které zajišťují pohodlné nošení všude, kde chcete poslouchat hudbu. Kryt je vyroben z hliníku. Tento lehký a zároveň tuhý materiál zajišťuje špičkový vzhled a potlačuje vibrace, díky čemuž jsou údery bicích hluboké a rázné.

Náušníky s odlehčením tlaku :

Náušníky jsou robustní a dobře utěsní zvuk. Polstrování uleví od tlaku a tvarově ideálně padne kolem uší, dokonale je izoluje od okolního ruchu a udrží hudbu uvnitř.

Kompaktní na cesty :

Poslouchejte oblíbenou hudbu kdekoli. Díky zasouvacímu kovovému mostu přes hlavu a otočným skládacím náušníkům snadno uložíte sluchátka v kufru nebo brašně.

Dokonalá pro váš smartphone :

Zůstaňte v kontaktu i během poslechu hudby

Odpojitelný kabel obsahuje praktický dálkový ovladač s mikrofonem. Na svém chytrém telefonu se systémem Android nebo zařízení iPhone tedy můžete přijímat hovory handsfree, ať jste kdekoliv.

Vlastní nastavení poslechu :

Pomocí aplikace Sony SmartKey můžete na chytrém telefonu Xperia™ snadno nastavit funkce přehrávání hudby. Přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a změna hlasitosti – to vše přímo ze sluchátek.

Správa hovorů :

Upravte si tlačítko hovorů u chytrého telefonu Xperia™. Přijímejte a ukončujte hovory nebo si měňte hlasitost pomocí ovládání na kabelu. To vše díky aplikaci Sony SmartKey.

Vlastnosti:

Každou basovou linku, každý úder bicích pocítíte s razancí. V uzavřených náušnících, které dobře sedí kolem ucha, se skrývají výkonné 40mm neodymové reproduktory poskytující vyvážený zvuk i při vysoké hlasitosti. Telefonní hovory můžete přijímat v režimu handsfree díky ovladači a mikrofonu na kabelu.

Kompatibilita s chytrými telefony, dálkové ovládání a mikrofon na kabelu

Režim X-Bass dodává zvuku zbarvení jako v klubu

Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

Skládací provedení, ideální na cesty

Kabel – lícna, délka 1,2 m

• Reproduktor : 40 mm, kulatý typ (hlasová cívka OFC)
  • Frekvenční rozsah (Hz): 3 Hz – 28 000 Hz

• kabel (3)

• dobrá cena po slevě
    • Dobrý zvuk syté basy velký frekvenční rozsah
    • Hezký design
    • tlačítko umí Play/Pause a následující skladbu.
    • Na hlavě drží a příjemně se nosí i přes to že mám brýle.
    • Nejsou kožené ale koženkové v popisu je uvedena kůže

• Velikost se dá hodně přizpůsobit
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Výrazné basy
  • , zakoupeno v Electro World

• lehká a pevná konstrukce

• Boží basy
    • Pohodlná
    • Kabel je kabel
    • V krutých mrazech uši v teple :)
    • Nejsou ideální na cestování
    • Nutné přikoupit něco, v čem se dají bezpečně transportovat
    • Ovladač na kabelu pouze pozastaví nebo spustí hudbu

Hledal jsem dost dlouho špuntová sluchátka, která by mě ohromila basy. Žel bohu jsem taková nenašel. Nakonec jsem se rozhodl pro tato, která mě svými basy posadila na zadek. Takže jsem jim dal přednost i přesto, že jsem původně chtěl špunty.

• Neskutečné basy
    • Férová cena za takto kvalitní sluchátka
    • Pohodlné na uších i při delším poslechu
    • Skvělý design
    • Plochý kabel, který se tak snadno nezamotá
    • Po prvním týdnu poslechu jsem na nic nepřišel

• skvělý zvuk
    • hluboké basy
    • perfektně sedí
    • příliš velká, jinak nic

Sluchátka za super cenu pro ty, co poslouchají hip hop,house, dubstep a nechtějí utrácet za předražené Beaty. Při prvním poslechu mě zvuk opravdu překvapil (velmi silné basy, z kterých mě po chvíli poslechu začala bolet hlava). Poté jsem si trochu upravil ekvalizér a nyní bych je už za jiné nevyměnil. Zvuk je opravdu skvělý, návykový. Jedinou nevýhodou jsou rozměry. Na normální nošení to není, ale na domácí poslech pecka! Doporučuju!!

• , zakoupeno v PATRO.cz

• za super cenu hodně muziky- a to do slova a do písmene.

Kupovala jsem jako dárek. Splnilo to všechna očekávání, která ke sluchátkům byla. Přítel je na hudbu velmi náročný. Takže z této cenové relace opravdu kvalitka.

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• Perfektni reprodukce, poradne basy mi chybely v zivote
    • Hezky sedi na hlave
    • Mozna trosku kratsi kabel
    • Plochy kabel, snad to bude ok

Doporucuju !

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• výborný zvuk, basy jsou opravdu velice silné. Mírná korelce přes EQ prospěje. Pohodlné na hlavě, dokonale izolují okolní zvuk. Okolí neslyší ze sluchátek nic ...
    • kratší kabel

za ty peníze dokonalý poměr cena/výkon :) parádní zvuk, pohodlné na hlavě i při celodenním sezení v práci.