Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Soul S-Nano Ultra

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Soul S-Nano Ultra

Nejvýkonnější bezdrátová sluchátka

Pověřili jsme naše inženýry úkolem vytvořit nejpřenosnější a zároveň nejvýkonnější skutečně bezdrátová sluchátka a oni to splnili. Náš nejmenší, skutečně bezdrátová sluchátka, jaký byla kdy vytvořena. Malá velikostí, velká zvukem. Pociťte silný, čistý zvuk s optimalizovanou izolací hluku pro zábavný a aktivní zážitek z poslechu.

Barevný design pro každého

Dostupné v 6 trendových barvách , které odrážejí váš styl a náladu, vyberte si mezi černou, modrou, broskvovou, limetkovou, žlutou a mrazivou.

Hudební zábava na celý den 5,5 hodiny přehrávání na jedno nabití , ultra přenosné nabíjecí pouzdro vám stále umožňuje dobít S-Nano více než 3krát a udrží vás v pohybu až 24 hodin.

Režim Audio Transparency Mode

Režim Audio Transparency Mode zesiluje zvuk kolem vašeho okolí, jako jsou telekomunikační hlášení nebo dopravní signály, když jste v pohybu během každodenního dojíždění, cvičení a dalších aktivit pro větší bezpečnost. Režim Audio Transparancy Mode je také skvělý pro přenos konverzace, když máte nasazená sluchátka.

Snadné spárování a ovládání

Vaše sluchátka se spárují s vaším preferovaným zařízením přímo z nabíjecího pouzdra. Ovládají se dotykem pro přepínání režimů, přehrávání/pauzu, zvednutí/ukončení hovorů, změnu skladby.

Stále po ruce!

Součástí vašeho S-Nano je luxusní značková karabina SOUL , takže si ji můžete zavěsit na tašku nebo poutko na opasek pro snadný přístup a bude vždy po vašem boku.

Odolné proti potu - stupeň IPX5

Pot při sportu již nebude váš problém.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.