SoundMagic E50C

Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s rádiem

• Zvuk
    • Zpracování

Pokud chcete, aby špuntová sluchátka aspoň "trochu" hrála, tak toto je ideální volba. V ceně kolem 1500 nemají moc konkurenci.
    Samozřejmě každý vnímá zvuk jinak.
    Mám i nižší model E10 a rozdíl je, že E50 tolik nebasují a hrají více "čistě". E50 mají mírně zvýšenou impedanci, takže je potřeba mít přehrávač (telefon) více nahlas pro dosažení stejné hlasitosti, ale je to minimální rozdíl.
    Zpracování je na velice vysoké úrovni. Mají kabel, který se nesukuje a balení obsahuje mnoho náhradních velikostí silikonových špuntů a praktické pouzdro.

• Kvalitní zvuk

• 1 pár značkových špuntů z paměťové pěny, včetně spousty dalších
    • Super pouzdro na zip
    • Příslušenství které asi ani nepoužiji
    • Žádné
    • Mikrofon by mohl být citlivější, ale možná je to notebookem.

Sluchátka vypadají skvěle, a skvěle hrají. Nejsou moc přebasované, ale pořád zábavné. Zahrají spoustu detailů které třeba na klasických sluchátkách od iPhone vůbec nejsou.

Na mallu jsem je chytil v akci za 790,-, což oproti všem ostatním prodejcům kteří je mají za doporučených 1790,- parádní cena.

Konstrukce
Účel
k mobilním telefonům
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s rádiem

In-Ear sluchátka E50 jsou díky svým specifikacím vhodné pro náročnější uživatele, kteří chtějí kvalitní poslech za rozumnou cenu. Vnitřnosti těchto sluchátek jsou vyladěny tak, aby poskytovaly neutrální hudební reprodukci a přesný stereo obraz. Japonské vinutí z mědi má za následek lehce vyšší impedanci, což je jen známkou toho, že tato sluchátka jsou vhodná především pro použití s kvalitními přehrávači. Nezklamou ale ani po zapojení do smartphonu či tabletu. Modely s označením C mají na kabelu třítlačítkový ovladač s mikrofonem a mikročipem, který automaticky rozpozná, zda sluchátka používáte s Apple, Android nebo jiným typem chytrého zařízení.

• Zvuk
    • Zpracování

Samozřejmě každý vnímá zvuk jinak.

• Hodně jsem přemýšlel zda si koupit tyto sluchátka a dobře jsem udělal. Nejsem vyloženě nějaký audiofil, abych si kupoval sluchátka za 5.000 a výše. Jen jsem chtěl něco lepšího než přibalená sluchátka ke telefonu. Dříve jsem používal sennheisers sluchátka CX- 200 a byl jsem spokojen. Doba pokročila a s ní i vývoj kupředu. Velmi mě zaujala zpracováním a specifikací. Samozřejmě i výbava super nemá to chybu, pouzdro, nástavců strašně moc a jedny pěnovky no paráda, úchyt na oděv, připojení k PC no co dodat.

A po hudební stránce naprosto skvělé podání basů, výšek atd. Byl jsem úplně napnutej až je dám do uší a čekal až se rozezní. A fakt paráda. Alespoň pro moje uši. Mám rád hodně výrazné basy a výšky a opravdu mě nezklamaly i při max. hlasitosti stále dobře zřetelná hudba. Ač jsem byl nedůvěřivý k této značce tak za mě celkový dojem : VÝBORNÝ.

• Kvalitní zvuk

• 1 pár značkových špuntů z paměťové pěny, včetně spousty dalších
    • Super pouzdro na zip
    • Příslušenství které asi ani nepoužiji
    • Žádné
    • Mikrofon by mohl být citlivější, ale možná je to notebookem.

• posobia celkom robustne
    • impedancia 51 ohm
    • 60 stupnovy jack
    • prakticke puzdro v baleni
    • penove comply stuple v baleni
    • celkovo pocet pribaleneho prislusenstva
    • v uchu nezvakaju ako predosle Marshally Mode EQ
    • zvuk (musi sa este trochu usadit

Kedze mam LG G6 vo verzii s HiFi DAC, potreboval som nieco s impedanciou nad 50 ohm pre spustenie /high impedance mode/. Ponukali sa aj lacnejsie Sony MDR XB510AS, no tie vyzeraju, ako by cloveku z usi trcali sparadla.

Zvuk je aj pri hlasnejsom posluchu prijemne cisty, hlava z toho neboli ako z nejakych lacnych spuntov pribalenych k telefonu. Basy su vyvazene. Nie som audiofil, ale nejaky lacny bordel v usiach tiez nestrpim.

Seriu E10/50/80 vsade uvadzaju ako /best bang for a buck/, asi tomu tak bude.