Reklama

SteelSeries Arctis Nova 5

Ponořte se do hry a nechte se unést detaily, které rozhodují...
Načítání...
2 690 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Eldum.cz. 

Nejlevnější nabídky (14)

SteelSeries Arctis Nova 5

SteelSeries Arctis Nova 5, černá
2 690 Kč
Do obchodu
SteelSeries Arctis Nova 5, černá
SteelSeries Arctis Nova 5
2 747 Kč
SteelSeries Arctis Nova 5
SteelSeries Arctis Nova 5 bílé
2 803 Kč
SteelSeries Arctis Nova 5 bílé
Steelseries Arctis Nova 5 61670
2 810 Kč
Steelseries Arctis Nova 5 61670
Herní sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 (61670)
2 941 Kč
Herní sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 (61670)
Sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 bílá náhlavní bezdrátová herní
3 032 Kč
Sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 bílá náhlavní bezdrátová herní
SteelSeries Arctis Nova 5 černá / Herní bezdrátová sluchátka / mikrofon / BT 5.3 / USB-C (61670)
3 075 Kč
SteelSeries Arctis Nova 5 černá / Herní bezdrátová sluchátka / mikrofon / BT 5.3 / USB-C (61670)
Steelseries Arctis Nova 5 White 61671
3 190 Kč
Steelseries Arctis Nova 5 White 61671
SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless, herní sluchátka
3 192 Kč
SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless, herní sluchátka
SteelSeries Arctis Nova 5
3 193 Kč
SteelSeries Arctis Nova 5

Recenze

SteelSeries Arctis Nova 5

Hodnocení produktu

SteelSeries Arctis Nova 5

24zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
95 %
průměr z 65 hodnocení
5
57 ×
4
5 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
2 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

  • zvuk (12)
  • mikrofon (8)
  • baterie (6)
  • pohodlné nošení (4)
  • bluetooth (4)
  • design (3)
  • kvalita (3)
  • hmotnost (2)
  • cena (2)
  • konstrukce (2)
  • zvuk (3)
  • rozměry (1)
  • ovládání (1)

Zkušenosti ostatních v kostce

Shrnuto z našich recenzí pomocí AI

Uživatelé chválí dlouhou výdrž baterie a příjemný, čistý zvuk při poslechu. Oceňují pohodlné nošení, které dobře sedí na hlavě při hraní.

Častá výtka míří k nepřehlednému, problematickému softwaru pro nastavování zvuku. Zmiňují široký dongl a občasné výpadky či rušení 2,4GHz připojení.

Vhodné pro používání s PS5 i PC s bezdrátovým připojením. Sedne těm, kdo chtějí mobilní aplikaci s předvolbami a rychlé Bluetooth přepínání.

Popis produktu

Ponořte se do hry a nechte se unést detaily, které rozhodují.

Sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 kombinují bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.3 i USB‑C multi‑platformní dongle, až 60 hodin výdrže a rychlé nabíjení (15 min = 6 h). Díky dynamickým měničům a podpoře virtuálního prostorového zvuku nabídnou vyvážený, detailní zvuk; vysouvací mikrofon a ovládání na sluchátkách usnadňují komunikaci a nastavení.

Aplikace a předvolby pro hry

Model SteelSeries Arctis Nova 5 nabízí přes 100 herních profilů, které nastavíte v aplikaci Arctis Nova 5 Companion. V aplikaci rychle přepnete zvukové předvolby bez opuštění hry a přizpůsobíte equalizer i prostorové režimy podle vaší herní potřeby.

Konektivita pro víc zařízení

Sluchátka podporují Bluetooth 5.3 a současné použití s USB‑C donglem, přičemž umožňují rychlé přepínání mezi 2,4 GHz/RF a Bluetooth. Díky tomu snadno přejdete z hraní na mobil nebo konzoli bez složitého párování.

Výdrž a dobití bez stresu

S dobíjecím akumulátorem dosáhnete až 60 hodin provozu a plné nabití trvá zhruba 4 hodiny. Pokud spěcháte, funkce rychlého nabíjení dodá za 15 minut až 6 hodin poslechu a hraní.

Zvuková přesnost a prostor

Dynamické neodymové měniče poskytují vyvážený, detailní zvuk v rozsahu 20–22 000 Hz. Sluchátka podporují virtuální prostorový zvuk (Sonar/Tempest/Spatial), což zlepší orientaci v hrách i zážitek z filmu či hudby.

Konstrukce, pohodlí a mikrofon

Uzavřená circumaurální konstrukce s paměťovou pěnou zaručuje pohodlí při dlouhém nošení a pasivní potlačení hluku. Vysouvací mikrofon, ovládání hlasitosti na sluchátkách a solidní dosah bezdrátového signálu zvyšují praktičnost při každodenním použití.

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.3 a USB‑C multi‑platformní dongle
  • Až 60 hodin provozu a rychlé nabíjení (15 min = 6 h)
  • Dynamické neodymové měniče a podpora virtuálního prostorového zvuku
  • Vysouvací mikrofon a ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách

Často kladené otázky

Je Arctis Nova 5 kompatibilní s PlayStation 5?

Ano. Sluchátka jsou kompatibilní s PlayStation 5 přes USB‑C multi‑platformní dongle a podporují Tempest/3D řešení pro prostorový zvuk, takže je můžete použít s konzolí pro lepší orientaci v prostorovém zvuku.

Obsahuje balení USB‑C dongle, nebo ho musím dokoupit?

Balení obsahuje USB‑C multi‑platformní dongle; dongle tak nemusíte dokupovat. Součástí je i nabíjecí USB‑C kabel a adaptér pro použití donglu v klasickém USB‑A portu.

Jak dlouho trvá plné nabití a co znamená rychlé nabíjení?

Plné nabití trvá přibližně 4 hodiny. Rychlé nabíjení vám poskytne 15 minut = 6 hodin hraní, takže s krátkou pauzou snadno doplníte dostatek energie na dlouhou herní seanci.

Je mikrofon vhodný pro hovory a streamování?

Ano. Vysouvací mikrofon s citlivostí 38 dB poskytuje čistý přenos hlasu a ovládání na sluchátkách umožní rychlé nastavení. Mějte na paměti, že mikrofon využívá pasivní izolaci, nikoli aktivní potlačení okolního hluku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 bílá náhlavní bezdrátová herní
3 032 Kč
Sluchátka SteelSeries Arctis Nova 5 bílá náhlavní bezdrátová herní

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Výrobce
Účel
herní

Poradna

SteelSeries Arctis Nova 5

{"Oblíbené kategorie":[["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["Dveřní kování","https://dverni-kovani.heureka.cz/"],["Přepravky pro kočky","https://prepravky-pro-kocky.heureka.cz/"],["Hoverboardy","https://hoverboardy.heureka.cz/"],["Programovatelné stavebnice","https://programovatelne-stavebnice.heureka.cz/"],["Nohy k lampám SLV","https://zakladny-lampy.heureka.cz/f:38543:59516694/"],["Večerní šaty","https://damske-saty.heureka.cz/f:8545:41141053/"],["Apple iPhone 12 mini","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:41221720/"],["Šumivá vína Martini","https://sumiva-vina.heureka.cz/f:30258:42156901/"],["Skialpové lyže pánské","https://sjezdove-lyze.heureka.cz/f:8669:517915;30708:1/"]],"Vybrané značky":[["Sluchátka QTX","https://sluchatka.heureka.cz/f:1576:534831/"],["Sluchátka Haylou","https://sluchatka.heureka.cz/f:1576:40919117/"],["Sluchátka T+A","https://sluchatka.heureka.cz/f:1576:41737314/"],["Sluchátka Giewont","https://sluchatka.heureka.cz/f:1576:105753822/"],["Sluchátka Turtle Beach","https://sluchatka.heureka.cz/f:1576:392797/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat řemínek k hodinkám?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-reminek-k-hodinkam-c2258-21594/"],["Jak vybrat učebnici?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-ucebnici-c3038-21322/"],["Jak vybrat hoverboard? ","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-hoverboard-c5089-21372/"]],"Vybrané produkty":[["Nohel Garden Hlávkový salát celoroční Panter","https://osiva-seminka.heureka.cz/nohel-garden-hlavkovy-salat-celorocni-panter/"],["FAKRO FPP-V U3 preSelect 06 MAX","https://stresni-okna.heureka.cz/fakro-fpp-v-u3-preselect-06-max/"],["Hama HA178134","https://vahy-na-zavazadla.heureka.cz/hama-ha178134/"],["Podoblek Avatar dámský","https://suche-obleky.heureka.cz/podoblek-avatar-damsky/"],["Wychwood Gorge Wading Boots","https://rybarska-obuv.heureka.cz/wychwood-gorge-wading-boots_2/"],["4fitness.cz Palatinosa 2000 g","https://sacharidy.heureka.cz/4fitness-cz-palatinosa-2000-g/"],["Aurapol PET-G signální šedá 1 kg 1,75 mm","https://tiskove-struny.heureka.cz/aurapol-pet-g-signalni-seda-1-kg-1_75-mm/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}