Superlux HD562

Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• nízká cena
    • nekvalitní zvuk - ale v dané cenové kategorii asi odpovídající. Hrají čistě, ale nečekejte nijak zázračnou dynamiku.

• Naprosto vyhovující pro poslech
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Skvělý zvuk a kmitočtový rozsah.
    • Třmen je hodně zaoblený do kruhu, takže sluchátka dost mě silně tlačí na uši. Vhodné spíše pro lidi s malou hlavou.
    • Poměrně krátký kabel, musel jsem dokoupit metrovou prodlužku.

Zvukově skvělá sluchátka, ale poměrně nepohodlná, aspoň pro mne. Krátký kabel.

Konstrukce
Účel
studiová
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

Studiová sluchátka SUPERLUX HD562 HD 562 od Superlux jsou profesionální studiová sluchátka. Jsou navržená tak, aby dosahovala maximálně vyrovnané reprodukce napříč všemi zvukovými pásmy, abyste mohli přesně poslouchat veškeré zvukové elementy. Vzhledem k tomu, že jde o uzavřený typ, poskytují velmi dobrou izolaci od sebevětšího okolního ruchu. Krom toho jde o sluchátka lehká, komfortní a s dlouhou životností. HD 562 se tak hodí do studia, kameramanům nebo i DJům. Výhodou jsou také pohyblivá ramena držící jednotlivá sluchátka. Tato vlastnost se hodí, když potřebujete poslouchat pouze jedním uchem. Technické údaje: • Profesionální studiová sluchátka • Supra-aurální, uzavřená • Drivery: 39 mm, neodymové • Odnímatelný kabel součástí

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• nízká cena

• Zvuk velmi dobrý, velmi blízko originálu hd-25
    • Silný přítlak na uši, i před silným odposlechem jdou velmi dobře slyšet aniž by bylo potřeba je zesilovat na extrémní hlasitosti.
    • Kce nevydržela nad kloubem asi po půl roce, ale VELMI intenzivního používání.

Sluchátka jsou velmi vydařenou kopií Seinheisser hd-25 , zvuk je v basech trošičku volnější než originál no stále si uchovává velice kvalitní ''punch''.ve výškách jsou sluchátka trošku zařízlé ve vyžších frekvencích a tou jsou i originály ,ale ty to mají to udělané trošku líp. Zde je myšleno hlavně na to pro koho jsou sluchátka určena a to pro Djs. Kdy opravdu nechcete aby vás výšky při monitoringu na vyžších hlasitostech řezali do uší. Konstrukce se zdála být velmi dobře provedená, téměř přesná kopie hd-25, no prdli mi nad kloubem.
    Tyhle sluchátka ocení hlavně Djs,přítlak na uši je výtečný(na delší nošení se dá zvyknout,ze začátku však tlačí hodně) kdo pokukuje po levnější variantě hd-25, nebo kdo chce začít s djingem a nemá 5k na sluchátka-berte všemi deseti.

• Výborná kvalita zvuku na danou cenovou hladinu
    • Nepohodlné pro mou, větší hlavu
    • Větší přítlak
    • Kvalita plastového mostu

Sluchátka jsem dostal jako dárek k objednávce ozvučení.
    Se Superluxy jsem měl do té doby čest jen na diskuzních forech, kde je v této kategorii naprostého low endu velice chválili.
    Opravdu se už nedivím.
    Zatím jsem slyšel HD562 a HD681 EVO a osobně mi přijde mnohem lépe zvukově podvedený právě tento HD562.
    HD681 jsou ale zase znatelně pohodlnější.

Sám mám hlavu spíše větších rozměrů a HD562 mě docela tlačí + je fuška pro mě najít pozici roztažení mostu, aby mušle seděly pohodlně na uších a necestovaly.

V závěru tyto sluchátka rozhodně doporučuji, ale přidávám velké ALE na konec - otestujte si nejprve konstrukci sluchátek, že Vám bude vyhovovat.
    Pokud Vám konstrukce sedne, budete těžko hledat lépe znějící sluchátka v této cenové kategorii.

• Naprosto vyhovující pro poslech
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Skvělý zvuk a kmitočtový rozsah.
    • Poměrně krátký kabel, musel jsem dokoupit metrovou prodlužku.

Zvukově skvělá sluchátka, ale poměrně nepohodlná, aspoň pro mne. Krátký kabel.

• nečekaně výborný zvuk
    • vyšší tlak na uši
    • konstrukce, zpracování plastů

skvělý zvuk za malé peníze
    je nutné opatrné zacházení, mechanicky méně odolná konstrukce

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• slušný zvuk (poměr cena výkon)
    • na můj vkus dost tlačí na uši

za tu cenu a účel pro který jsem je vybral, jsou dobré

• neznačkový
    • hezký vzhled