Superlux HD685

SUPERLUX HD685 Jak už název napovídá, tato sluchátka nesou označení High-Definition. Dokážou reprodukovat hutné basy stejně tak jako čisté středy a výšky. S těmito sluchátky si...
1 625 Kč
Doporučená nabídka Profi-dj.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 538 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč6 739 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 22 671 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta149 Kč100 % • 886 recenzíDalší informace

uzavřená

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Basa zvýrazněná, čitelná, nedunící, to jsem potřeboval
    • Dobře utlumená, neslyším manželku, jak mi nadává

Potřeboval jsem zvýraznit basy, abych mohl lépe stahnout basový part v písních. Podle tohoto kriteria jsem sluchátka vybíral a mohu říct, že má očekávání byla naplněna.

Konstrukce
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

SUPERLUX HD685

Jak už název napovídá, tato sluchátka nesou označení High-Definition. Dokážou reprodukovat hutné basy stejně tak jako čisté středy a výšky. S těmito sluchátky si užijete svou oblíbenou hudbu, kdekoliv vás napadne.

Sluchátka lze složit, takže ve vašich zavazadlech nebudou zabírat příliš místa. Kabel je vybaven mikrofonem s tlačítkem, což vám umožní přijmout a vyřídit hovor (funguje s Apple zařízeními).

Parametry:• Konektor 1: Jack TRS 3.5 mm

• High-Definition sluchátka
  • Drivery: 40 mm, neodymové
  • Citlivost: 102 dB SPL
  • Standardní kabel součástí
  • Kabel s mikrofonem a tlačítkem součástí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč97 % • 3 379 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Velmi kvalitní zvuk a plnost zvuku. Extrémně hutné a intenzivní vibro-basy - neodymové magnetické měniče (záruka zvukového potenciálu).
    • Pevný a decentní vzhled; dobré řemeslné zpracování a vytváří pocit pevnosti; pohodlné a komfortní nošení, i při pohybu a trhavých pohybech zůstávají pevné a jsou lehké.
    • NEJZAJÍMAVĚJŠÍ: 3,5mm jack (samec) na levém sluchátku, který zajišťuje bezpečnost, že se vám kabel nezlomí, nespadne nebo nevyklouzne z hlavy.
    • Oba kabely jsou krátké - 1, 20m je délka obou... Ale můžete je připojit k sobě, protože na obou koncích jsou samec a samice stereo jack 3. 5mm - takže získáte kabel 2. 40m. COŽ VŮBEC NENÍ MÍNUS!
    • Mikrofon, který je na jednom z kabelů, je průměrný a funguje pouze v případě, že jej používáte v telefonu, jinak budete potřebovat adaptér se 2 kabely, abyste jej mohli používat v počítači. Má však tlačítko pro ztlumení zvuku, což je EXTRA!
    • Na stejném panelu s mikrofonem se nachází regulátor zvuku, který bohužel nezlepšuje ani nezmenšuje zvuk sluchátek!!! Myslím, že to platí pouze pro zvuk mikrofonu.

Robustní, jednoduchá, s konzervativním designem a přesto krásná a NEUVĚŘITELNĚ POHODLNÁ! Vražedný zvuk, hloubka a vibrace basů, čisté výšky a zjemněné středy. Testoval jsem desítky typů levných sluchátek a mám dlouholeté zkušenosti s hraním her, hudbou a videem a troufám si říct, že v tomto rozsahu do 100 lv. (btw v musicworldu stojí 84 lv. bg) NIKDY JSEM NESLYŠEL LEPŠÍ ZVUK! Doporučuji!!!!!!

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Basa zvýrazněná, čitelná, nedunící, to jsem potřeboval