TCL SOCL 300 BT

Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: bluetooth Typ nabíjení: Micro USB Ovládání hlasitosti :...
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka IT Děčín, s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 831×recenzíDalší informace

23000 Hz
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Neckband provedení je pro mne nejsmysluplější, mnohem lepší než bezdrátové špunty
    • Fungují dobře, dobře a rychle se připojují (BT5.0)
    • Hlasové (anglicky) oznámení o připojení, vypnutí apod. je mnohem lepší než kuňkání.
    • Dobrá výdrž, to bylo důležité, sluchátka se v tomto osvědčily
    • Vzhled je mnohem horší než jsem čekal, modré provedení je hrozné
    • Špunty jsou titěrné, úplně se ztrácejí v uších. Ještě že jdou vytáhnout za dráty
    • Kryt konektoru nabíjení se těžko otevírá

• možná hrají hezky
    • nefungovali
    • i když byl obal neporušený, uvnitř jsem našel poškozený výrobek (prasklý kryt baterie)
    • hodně slabé a křehké drátky
    • ihned se třepí u krytu baterie po chvilkové manipulaci
    • špatně se vytahují z plastového ochranného obalu

Sluchátka jsem vyzvedl, obal byl nepoškozený. Při vyzkoušení sluchátka nešla zapnout, při pokusu o nabití sluchátek jen blikala dioda s chybou a k nabíjení nedošlo. Po bližším prohlídnutí jsem našel prasklinu na krytu baterie. Po chvilkové manipulaci se bužírka u krytu baterie ihned roztřepila. Obal sluchátek je nešťastně navržen a už při vyndávání sluchátek z něj se o ně bojíte, protože drátky vypadají velmi křehce. Sluchátka jsem ihned druhý den reklamoval, ale bohužel reklamujte takovýto výrobek když se mi téměř rozpadl při rozbalování. Tento výrobek proto vůbec nedoporučuji.

Fungují dobře

23000 Hz
Typ sluchátek
špunty

• Provedení sluchátek: do uší
  • Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
  • Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)
  • Typ připojení: bluetooth
  • Měření tepu: NE
  • Barva: modrá
  • Provedení výrobku: modrá barva

Stylový a brilantní design

Sluchátka SOCL300BT mají speciální poloprůhledný plášť a kabel s výrazným barevným přechodem.

Balanced, High Clarity Sound

Charakteristický zvuk TCL byl navržen našimi prvotřídními akustickými inženýry po rozsáhlém výzkumu prováděném v naší belgické laboratoři Innovator. Díky precizně navrženým 12,2mm měničům reproduktoru od TCL vaše hudba ve sluchátkách SOCL300BT ožije a poskytne vám zážitek z poslechu, který vás pohltí.

Pohodlný ergonomický design

Design našich sluchátek se odvíjí od rozsáhlého ergonomického výzkumu ucha. Díky tomu jsme přišli s provedením sluchátek, která zůstanou ve vašich uších pohodlně a diskrétně, aniž by vypadávala.

Výkonný Bluetooth a dlouhotrvající baterie

S technologií Bluetooth 5.0 si užijete vysokých rychlostí přenosu, nízké spotřeby energie a stabilní kvality bezdrátového přenosu zvuku. Naše dlouhá doba přehrávání vás navíc udrží v rytmu déle než ostatní. Při plném nabití totiž vydrží až 17 hodin a díky rychlému nabíjení můžete už po 15 minutách přehrávat další 3 hodiny.

Snadné ovládání hovorů a hudby

Měnit skladby, upravovat hlasitost a snadno přijímat či pokládat hovory můžete bez toho, aniž byste vytáhli své zařízení z kapsy.

Pružný pásek za krk

Zabalte si svá sluchátka a noste je všude s sebou.

Vysoká odolnost

Naše headsety SOCL300BT podstoupily přísné testování kvality včetně více než 150 hodin ohýbání, natahování, smotávání a roztahování, abychom zajistili co nejlepší výkon pro každodenní používání.

Rozměry výrobku:

• Hloubka (cm): 18.60
  • EAN: 6921732886370
  • Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Fungují dobře, dobře a rychle se připojují (BT5.0)
    • Dobrá výdrž, to bylo důležité, sluchátka se v tomto osvědčily
    • Vzhled je mnohem horší než jsem čekal, modré provedení je hrozné