TDK MP100

• Nízká cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Podobný produkt jsem již jednou měl a velmi mi vyhovuje
    když ke sluchátkům vede pouze jeden kabel.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Děkujeme, jsme rádi, že je s produktem spokojenost.
    Zdraví e-shop

kabelová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti
Účel
pro DJ

Lehká sluchátka TDK Life on Record ve stylu DJ se dokonale hodí k poslechu hudby a sledování filmů.

Maximální pohodlí zajišťuje nastavitelný čalouněný hlavový pásek.

Bohatá reprodukce zvuku

Nastavitelný hlavový pásek pro maximální pohodlí

Maximálně pohodlná víčka sluchátek

• Velmi dobrý zvuk
    • Nízká cena

• perfektní zvuk, akorát
    • tlumí okolní hluky
    • vyvážení perfektní, pocit hloubky zvuku (akorát)

Prostě perfektní zvuk,
    balancovaný, pocit pohody při poslechu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Podobný produkt jsem již jednou měl a velmi mi vyhovuje
    když ke sluchátkům vede pouze jeden kabel.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Děkujeme, jsme rádi, že je s produktem spokojenost.
    Zdraví e-shop
    DVORSKY.cz

• výprodej v Tescu -:) za 175 Kč (bohužel jen bílá barva)
    • průměr měniče 40 mm, citlivost 105 dB (údaj na obalu)
    • velice slušný zvuk za tu cenu (i za dvojnásob) - bez nastavení ekvalizéru solidně basují (nezahuhlaně) a mají prokreslené středy a výšky a hlavně hrají nahlas (oproti sluchátkám s citlivostí kolem 95 - 98 dB, měl jsem možnost porovnat )
    • dostačující délka kabelu 1,2 m (úplně stačí k PC nebo mp3 přehrávači)
    • náušníky zakryjí celé ucho kolem dokola (teda pokud máte normálně velké uši)
    • styl OTÍK z vesničky
    • možná trochu větší přítlak na uši, ale polstrování je příjemně měkké a dobře izoluje, tím pádem je zvuk i výraznější
    • po delším poslouchání se potí uši
    • škoda, že nemají pohyblivý kloub u náušníku, nemám moc rád konstrukce sluchátek napevno

Kdyby nebyly tak levné, asi bych volil jinou pohodlnější konstrukci sluchátek. Ale zvukově jsou v kategorii mezi 300 - 400 Kč přijemným překvapením.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Značka
    • Prakticky nerozbitný
    • Vzhled
    • Krátký kabel

Za tyto peníze dobrý nákup a pokud se používají pouze doma tak bohatě stačí.

• dobrý zvuk
    • tlumení okolního hluku
    • basy
    • kabel by mohl být kratší

Zvuk je kvalitní, sluchátka mají měkké polstrování, takže jsou pohodlné i při dlouhém nošení. Za tu cenu jsem s nimi spokojen, obchod hodnotím jako průměrný. Já s nimi měl problém a musel jsem zboží vyměnit - došlo nefunkční, ale kamarád u nich nakupuje jednou za čas a problém s nimi nikdy neměl (www.boooth.cz)

• , zakoupeno v Nextcomp

• Kvalitní zvuk na to jak jsou levné sluchátka. Bez šumu

• měkké polstrování
    • dostatečně dlouhý kabel
    • dobrý zvuk
    • basy
    • tlumí okolí
    • design

Designově sice nic moc - fakt v nich člověk nevypadá zrovna atraktivně :D ale na doma mi to je jedno. Polstrování je měkké a nebolí mě z nich uši, zvuk je vcelku kvalitní. za tu cenu opravdu dobrý kup.
    Kabel mi přijde akorát, nikoliv krátký. Na to, že jsou z plastu, jsou kvalitní a zatím se nic nezlomilo. Zakoupila jsem je na booth.cz za výhodnou cenu, byly určeny primárně synovi, ale půjčuji si je i já k notebooku.

• Basy
    • Výšky
    • Jack

Sluchatka jsou sama o sobe super jen se mi rozbil jack. Lepidlo na nem neni moc kvalitni.