Technisat StereoMan ISI

• lehká, netlačí
    • dobrý zvuk
    • nezávislá regulace hlasitosti
    • pískání při použití mute

Bude to dárek babičce, takže jsem je jen krátce vyzkoušela pro kontrolu. Zapojila jsem je k set top boxu přes DA převaděč a zvuk byl vynikající.

Po přepnutí mute (vypnutí zvuku tv a zapnutí naslouchadla) bylo ale slyšet nepříjemné pískání. Zatím jsem nezjistila proč a co s tím. Může to být televizí?, nevím, to by bylo nepříjemné. Ale jako sluchátka jsou (zatím) perfektní a to je podstatné. Regulace hlasitosti ve sluchátkách funguje výborně, regulace pro pravé či levé ucho taktéž.

• velmi dobrý příjem zvuku z TV přijimače přes "dokovací" stanici
    • Očekával jsem lepší příjem zvuku TV přijimače při použití sluchátek jako naslouchátka. Při poslechu cca 3 m od TV přijimače je zvuk TV jakoby rozptýlen prostorem pokoje.

S produktem celkem spokojenost,až na to že byl dodán bez českého návodu

Konektor
3,5 mm Jack

Světový unikát - TechniSat StereoMan ISI jsou bezdrátová sluchátka s vestavěným naslouchátkem. Použití – dvě základní funkce: 1. Bezdrátový poslech hudby z mobilu, tabletu, hifi soupravy a televize, při zapojení základny do výstupu sluchátkového, nebo audio výstupu přístroje, s možností regulace hlasitosti zvuku přímo na bezdrátovém sluchátku. 2. Kvalitní naslouchátko pro nedoslýchavé s vestavěným mikrofonem na sluchátku s regulací hlasitosti přímo na bezdrátovém sluchátku. Určeno pro zájemce o nerušený poslech hudby i zesílení zvuku pro nedoslýchavé. Nízká hmotnost a pohodlnost Sluchátka StereoMan ISI vynikají nízkou hmotností a pohodlností. Systém využívá bezdrátovou technologii Wifi 2,4 GHz, která umožňuje čistý stereofonní zvuk z hudebních zdrojů nebo televizorů. Pro tento účel jsou spojena s vysílačem, který rovněž slouží jako nabíječka headsetu a přídavné baterie, z nichž je jedna vždy použita ve sluchátku a druhá se zároveň nabíjí. Jejich výměna je pak velice jednoduchá během několika vteřin. Automatické uvedení do provozu a jednoduché ovládání Základna - Headset je automaticky detekován a je připraven k použití. Konstrukce umožňuje pohodlné a snadné ovládání nejdůležitějších funkcí, jako je ovládání hlasitosti a zapínání a vypínání zvuku při nošení sluchátek i nastavení různých korekcí zvuku (basy, středy, výšky), možnost volby mono/stereo. Zvuk připojeného zvukového zdroje lze také skrýt pomocí tlačítka pro vypnutí na náhlavní soupravě - ve stejnou dobu se aktivuje vestavěný mikrofon pro naslouchátko. K vysílači lze připojit až 5 sluchátek. Sluchátka lze dokoupit i samostatně. Specifikace Napájení: síť + aku Typ baterie / aku: Lithium-Polymer Kapacita: 700 mAh (dva akumulátory, jeden se nabíjí, druhý je použit ve sluchátku) Max. doba nabíjení jednoho akumulátoru: 2,5 hod. Max. doba provozu jednoho akumulátoru - 8 hod. Princip přenosu: bezdrátová Wifi 2,4 Ghz Barva: bílá Rozměry: 150 x 250 x 90 mm Hmotnost: 64,5 g Obsah balení StereoMan ISI sluchátka Napájecí zdroj 2 x 350 mAh Li-Pol baterie Audio kabel RCA - 3,5 mm Stereo Jack (1,6 m) Náhradní špunty do uší Kabel-adaptér 3,5 mm / 6,3 mm

• lehká, netlačí
    • dobrý zvuk
    • nezávislá regulace hlasitosti
    • pískání při použití mute

• velmi dobrý příjem zvuku z TV přijimače přes "dokovací" stanici

S produktem celkem spokojenost,až na to že byl dodán bez českého návodu

• , zakoupeno v Omko Digital

Jsem naprosto spokojen s koupí těchto sluchátek k televizi.
    Nyní slyším srozumitelně každé slovo i když hovor ve vysílaných pořadech je podmazáván hudbou,a osoby mluví docela potichu.
    Je mi 77let a pro poslech televize musím mít sluchátka.
    Mám sluchátka drátová i bezdrátová přes hlavu a nejsem s nimi spokojen. Až StereoMan ISI jsou perfektní.

• Sluchátka jsem kupovala pro mou nedoslýchavou matku. Skvělá volba. Sluchátka nešumí a mají dobrý poslech. Navíc se dají přepnout na komunikaci, takže už nemusím mluvit nahlas a matka mi rozumí. Navíc balení obsahuje 2 baterie, takže pokud se jedna vybije, tak stačí jen vyměnit. Mohu jen doporučit.
    • Nic jsem nenašla.
  • , zakoupeno v Electro World

Sluchátka jsem kupovala pro svou matku, je s nimi spokojená.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výhodná cena
    • Nebyl zde návod k obsluze v češtině,vše vyřešeno po tel.hovoru s operátorkou,která obratem návod poslala e-mailem.