Thomson HED142

Typ sluchátek
špunty

• super krasny cisty zvuk jsem audiofil
  • , zakoupeno v Expert.cz

Hrajou fakt dobře za cenu kterou jsem je kupoval jsem čekal že to bude průměr ale mile mě překvapili.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zvuk
    • basy
    • vše ostatní

Parádní sluchátka, hrajou daleko lépe než Kosy za několik stovek.

Konstrukce
do uší
Kmitočet min
20 Hz
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Sluchátka přenosná. Sluchátka Thomson HED142pn jsou kompaktní přenosná sluchátka do uší. Obsahují měkké silikonové špunty, díky kterým perfektně sedí a netlačí ani při delším poslechu. Využijí je sportovně založení uživatelé a lidi, jež jsou neustále v pohybu. Thomson HED142pn poskytují navzdory kompaktním rozměrům poměrně silnou basovou složku. Umožňují jim to speciální akustické basové kanálky. Thomson HED142pn se dodávají se třemi velikostmi silikonových špuntů v atraktivní válcové tubě.Param

• super krasny cisty zvuk jsem audiofil

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zvuk
    • basy
    • vše ostatní

Parádní sluchátka, hrajou daleko lépe než Kosy za několik stovek.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Velké basy, prostorový zvuk
    • Hrají lépe, než stojí
    • Kabel

Koupil bych je znova :)
    Rock asi ne, na dnb díky basům jsou dobré.

• , zakoupeno v Fonetip.cz

Pro poslech rádia je to výborné

• , zakoupeno v EVA.cz

• doporučení od známých

k ceně je dobrý výkon

• Basy
    • Dobře mi sedí v uších
    • Asi nic

Pro mě vynikající sluchátka, protože mi dobře sedí v uších, nepadají, ale především perfektně hrají basy! Jiná sluchátka v této cenové kategorii hrají jako šustítka. Kupuji je již podruhé, první stále hrají, ale gumové "obložení" špuntů odchází. Za tu cenu to jsou skvělá sluchátka!

• Design
    • Hlasitost
    • Utlumení okolního zvuku - není to ale tragické

Na tu cenu to jsou výborné špuntíky do uší :) Hodí se do venkovních prostorů, MHD - utlumení není na 100%, občas musíte přidávat VOLUME. Jinak jsem se s žádným problémem nesetkal.

• Čistý zvuk
    • Bassy
    • Jsou pohodlné v uších
    • Dobře drží v uchu
    • Tlumí okolní zvuky
    • Slabší provedení kabelu
    • Nic dalšího jsem zatím nezjistila :)

Sluchátka můžu určitě doporučit. Mám je už podruhé, ale ty první stále hrají. Jediný problém je v kvalitě kabelu - jinak myslím že na tu cenu je to bomba :))

• Velikost
    • Zajímavý vzhled
    • Poměrně dobrý zvuk( na tu cenu )
    • Silikonové špunty se snadno trhají
    • Při delším používání hraje jedno sluchátko méně
    • Praskají
    • Středy a výšky občas trochu "blbnou"

Tyto sluchátka jsem si rozhodl pořídit kvůli nízké ceně a poměrně dobrým recenzím. Zvuk není špatný, ale pokud jste milovník dobré muziky, tak raději sáhněte po jiných (např. Koss the Plug ) . Asi po měsíci používání se mi utrhly oba silikonové polštářky. Vzhledem k ceně tyto sluchátka celkem doporučuji.