Urbanears Bagis

Sluchátka pro iPhone
Účel
na běhání

• , zakoupeno v HP TONERY.EU

• Perfect sound, optimum bass and teases.
    • Nothing!

One of the best budget/quality earphones.

• , zakoupeno v Smarty.cz

Skvělé

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• jdou spojit

hraji moc hezky,asi budu kupovat jeste jedny protoze moje pritelkyne mi je nechce vratit.

Kmitočet min
Sluchátka pro iPhone
Účel
na běhání

BAGIS

Sluchátka Bagis jsou kompaktní verzí plnohodnotného zážitku se sluchátky Urbanears. Dobře stavěné špunty přináší čistý zvuk a efektivně snižují hluk. Gumové špunty a šňůra z TPE a tkaniny eliminují zkreslení způsobené třením a jako bonus, sluchátka do sebe zapadají, což vám umožní nosit je okolo krku, když zrovna neposloucháte.

SNAPCONSTRUCTION

SO YOU ALWAYS KNOW WHERE IT’S AT

Díky funkci SnapConstruction sluchátka lehce zapadnou do sebe, což vám umožní nosit je okolo krku. Proto je vždy snadno a jednoduše najdete, když je budete potřebovat.

MICROPHONE & REMOTE

FOR HANDS-FREE TALKING

Většina mobilních telefonů je dnes také hudebním přehrávačem. To je důvod, proč všechny sluchátka Urbanears přicházejí s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovladačem. Díky tomu můžete přijímat hovory, nebo rychle posouvat hudbu vpřed i vzad.

AUDIO

• Reproduktory: 9mm
  • Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
  • Impedance: 16?
  • Citlivost: 107dB
  • Maximální vstupní výkon: 5mW

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v HP TONERY.EU

• Perfect sound, optimum bass and teases.
    • Nothing!

One of the best budget/quality earphones.

• , zakoupeno v Smarty.cz

Skvělé

• Dobrá kvalita kabelu a zpracování
    • Design výrobku i balení
    • Sluchátka se dají spojit a tak se nezamotají
    • Extra záruka do 1.ho roku - okamžitá výměna při jakékoliv závadě
    • Zvuk - výšky a středy, basy, etc.

Sluchátka jsem zakoupila včera, zatím fungují víceméně bez problémů, ovšem mám k nim určité výhrady, jakožto ke kousku, který stál 790 Kč v kamenném obchodě. Zlákal mě hlavně obal a simplicita produktu (klasický marketing...) ale po specifikacích jsem čekala lepší výkon.
    - Při ohnutí kabelu (při chůzi, etc) je to slyšet i při vyšší výšce hlasitosti
    - na můj vkus dost chabé výšky u in-ears. Středy jsou již o něco málo lepší, no stále je to jakoby někdo na mě mluvil ze studny (zkoušela jsem hudbu z YT při HD kvalitě, taky z mobilu);
    - basy zkreslují hudbu (basy + výšky u RNB lepší průměr, ale i tam je slyšet, že středy a výšky mají šum, ale k poslechu rock, dokonce u některých pop písniček určitě nedoporučuju, tam je šum značný. Klasickou hudbu jsem raději ani nezkoušela)
    - nutnost použití ekvalizéru prakticky vždy - např. i u jednodušší skladbě zvuku jako je pop, akustická hudba
    - mám pocit, že výšky a středy nejsou vyvážené, hlavně se zakomponováním basů. Buď musím ztlumit hlasitost kvůli strašně "křičícím" výškám, anebo neslyším dostatečně středy.
    - tlumění vnějších zvuků není podle mě dostačující na špunty, měla jsem již lepší sluchátka za polovinu, které svedli lepší výkon, než tyto Urbanearsky. Při poslechu hudby jsem slyšela zvonit telefon, podle mě by tlumení špuntů už tomu měli zamezit.

Někomu může přijít tento výkon jako dostačující - hlavně u RNB, RAP-, připomínám, nejsem profesionál. Ale pokud vysloveně neposloucháte pouze rap, rnb, tak bych spíše doporučila jiné značky, především takové, které mají historii s výrobou dobrých a kvalitních kousků na poslech. Moje bývalé Sennheiserky cca za 600kc strčí tyto dražší Bagise třikrát do kapsy i s nadhledem.
    Co se týče mě, já jsem se poučila, příště se vracím ke značce Sennheiser, AKG, Shure nebo Sony. Hodnocení na 40% jsem dala kvůli provedení a skladnosti, jinak ale nedoporučuju.

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• jdou spojit

• -skvělé basy
    • -přiměřené výšky
    • -tvar
    • -kvalita
    • -čistý zvuk
    • -cena

Tyhle sluchátka jsou velmi dobré,nemám je ale pučil mi je kamarád a ž po 1 poslechnutí se mi líbili.Jsou kvalitní ale za tu cenu bych si je nekoupil :/.

• , zakoupeno v eSatna.cz

• kvalita zvuku
    • vzhled
    • příslušenství

Sluchátka mi velmi vyhovují, i když se mi rozbijí zase se k nim vracím.

• , zakoupeno v Snowboard Zezula

• Praktické, kvalitní, hezké barvy

Sluchátka Urbanears Bagis jsou úžasné. Kvalitní zvuk, dokonalý vzhled a taky velice praktické. Jsem velmi spokojen

• dfghjk
    • sdfghjk