V-Moda Crossfade LP2

4 491 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka MUZIKER.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 467 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 024 recenzíDalší informace

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Basy, presne sedia na elektronickú hudbú je to to čo som od nich očakával. Sú dokonca lacnejšie ako M100 ktorý sa sice da zložiť ale už takú kvalitu zvuku neponúka. Vinikajúce tlmenie okolneho zvuku. Ked ich mám na hlave a zvuk cca v strede tak nepočujem doslova nikoho okolo seba.
    • Dosť ma tlačia na hlave pri dlhšiom počúvaní ale na to si časom asi zvyknem predpokladám. A taktiež sa mi potia uši ale to je daň za kožu :)

V pohode slúchadlá sedia na môj štýl hudby (EDM). Rozhodoval som sa aj medzi Audiotechnica avšak tieto mi pridu lepšie naladene na EDM a naviac vypadajú aj štýlovo takže sa vôbec nehambím si ich brať von.

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Sluchátka jsou velmi dobře vyrobena z kvalitních materiálů.
    • Jejich hmotnost (260g) nijak netíží.
    • Pohodlné náušníky.
    • Velmi kvalitní zvuk.
    • Praktické cestovní pouzdro.

Sluchátka už jsem měl možnost vyzkoušet v nákupním centru, ve vlaku a v letadle. Kvalita zvuku je výborná. Tlumení okolního hluku je opravdu dobré, hlavně vysoké a střední tóny tlumí sluchátka výborně. Nižší tóny už ale slyšet jdou, například hučení motorů v letadle. Nicméně hovory lidí kolem vás neslyšíte. Stejné je to i ve vlaku, kde jsem se zavřenýma očima okolní svět prostě nevnímal.
    Navíc mě u sluchátek příjemně překvapilo, že "neodstávají" od hlavy, jako některé modely jiných značek. Někomu tohle možná nevadí, ale já jsem tento plus přivítal.
    Nejsem žádný odborník na hudbu, ale myslím, že jsem určitě nešlápnul vedle. Z mého pohledu cena odpovídá kvalitě a doufám, že to budoucnost jenom potvrdí. Myslím, že kdo požaduje kvalitní zvuk (nejen) na cestách, nebude zklamaný.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Sluchátka Univerzální sluchátka LP2 mají moderní zvukový charakter a odolnou konstrukci na kterou se budete moci spolehnout po opravdu dlouhou dobu. O tvorbu prvotřídního zvuku s perfektně vyváženým a konzistentním projevem se starají 50 mm drivery s dvojitou membránou a úctyhodným frekvenčním rozsahem 5 Hz – 30 kHz. Sluchátka jsou vyrobena z ušlechtilých materiálů kombinujících ocel a veganskou kůži. Náušníky s paměťovou pěnou dokonale blokují vnější hluk a poskytují i při delším poslechu stále stejný komfort. Ergonomický tvarovaný ocelový most Steelflex se přizpůsobí vaší hlavě a minimalizuje tlak na uši. V tomto absolutním pohodlí si můžete vychutnat optimální basový projev a podmanivé 3D zvukové pole bez jakýchkoliv okolních ruchů. Součástí balení je pevné pouzdro "Exoskeleton", profesionální prodlužovací kabel a kabel SpeakEasy s vestavěným ovládacím tlačítkem a mikrofonem vyladěným speciálně pro telefonování a ovládání hlasem. Tlačítko je funkční se všemi chytrými telefony, tablety a výrobky značek Apple, Android, Samsung, Windows, Kindle a Blackberry. Kabely jsou opravdu odolné a mají nepřekonatelnou pevnost 100x silnější, než je průmyslový standard. Stejně jako všechna sluchátka od společnosti V-MODA i LP2 odolají vlhkosti, změnám počasí, teplotním výkyvům a UV záření.

• NIC
    • Katastrofální zvuk.
    • Kdo tato sluchátka hodnotí pozitivně, tak asi neví, jak má hudba správně znít.
    • Přebuzené basy
    • Díky ukrutným basům nevynikají středy a jejich čistota.
    • Výšky tato sluchátka prostě zahrát neumí.
    • Všechno špatně a za brutálně vysokou cenu.
    • Srovnatelná kvalita jako u sluchátek od Vietnamců za 99kč.
    • Velké zkreslení zvuku.

Po otestování sluchátek jsem byl okamžitě znechucen :-(
    Sluchátka produkují takovou hudby stylem jakoby jste poslouchali hudbu, která hraje za zní v jiném pokoji.
    Naprosto utopené výšky a středy.
    Neustále slyšíte jen přebuzené basy
    Hudba je potom naprosto bez energie a nějakého života.
    Brutálně vsoká cena za takový zmetek.
    Doporučím si koupit sluchátka KOSS Sporta Pro, nebo KOSS Porta Pro = to jsou energiská sluchátka s perfektní frekvenční vyvážeností.

Kupujte je přes internet, aby jste je mohli obratebm vrátit...je to šílená kvalita :-(
    Ti kteří se domnívají, že tato sluchátka hrají přímo úžasně, tak to jsou velcí hudební amatéři, kteří ani nemají páru o tom jak má hudba znít.
    Věrohodnou, vyrovnanou hudbu za pár korun vám dnes zahrají pouze sluchátka KOSS Sporta Pro, která koupíte od 300 - 1200kč. (15-25000Hz 112dB/mW)
    Koss sluchátka mám doma patery (originály - NE FAKE výrobky). Na jedněch KOSS Sporta Pro , která mám již 15 let s celoživotní zárukou se nikdy neporušily přívodní kabely.
    Nedělám reklamu, ale doporučuji vám opravdovou kvalitu za doslova pár korun!

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Sluchátka jsou velmi dobře vyrobena z kvalitních materiálů.
    • Jejich hmotnost (260g) nijak netíží.
    • Pohodlné náušníky.
    • Velmi kvalitní zvuk.
    • Praktické cestovní pouzdro.