Vivanco Fusion Bass

špunty

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• dobře, hlasitě hrají
    • krásné bassy
    • pružný kablík, nepřenáší zvuky při otírání o hadry do sluchátek(výhoda při běhání)
    • konektor

Bohužel sluchátka v mém případě vydrží tak rok.
    Přelomí se drátky za konektorem. Řešil jsem naletováním jiného. Tím jsem prodloužil jejich život o cca další rok. Pak odejdou i reproduktory. Používám jen na běhání, pot ani déšť jim neublíží. Kupuji pravidelně jsem na ně zvyklý, už mám třetí.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Díky lehké konstrukci, měkkým koženým polštářkům a nastavitelným náušníkům je nošení sluchátek FUSION velmi pohodlné. Kompaktní konstrukce je mění na dokonalé příslušenství. - Citlivost: 113 dB - Frekvenční rozsah: 18 - 22 000 Hz - Impedance: 32 Ohm  - Délka kabelu: 1,2 m - Konektor: 3,5 mm

• zvuk i po dlouhé době výborný, nesetkala jsem se s chrastěním ani po nárazech o zem jak se tomu stává u jiných nekvalitních sluchátek
    • chybí nastavení zesilování nebo pauzy po ruce ale mě to až tak nevadilo...

poměr cena výkon - vynikající, sluchátka jsou velmi skladné, když jsem si je poprvé nasadila nevěřila jsem že mohou mít tak dobré basy, zrušila jsem své předsudky vůči špuntovým sluchátkům,

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• dobře, hlasitě hrají
    • krásné bassy
    • konektor

Bohužel sluchátka v mém případě vydrží tak rok.

• Dobrý zvuk (na danou cenovou kategorii)
    • 3x mi přestala fungovat
    • Bohužel, pro mě tím pádem naprosto nepoužitelná. Vůbec s nimi nejsem spokojen

Po čtrnácti dnech jsem byl naprosto spokojený, sluchátka měla kvalitní zvuk a velmi dobré basy (na tuto cenovou kategorii). Po měsíci však přestalo hrát první a po týdnu se k němu připojilo i druhé sluchátko. Šel jsem je tedy se slovy:"I mistr tesař se někdy utne..." reklamovat (a vyměnit za nová). Znova jsem si je velmi pochvaloval, jenže ouha! Za měsíc znovu přestaly jet. Zašel jsem je tedy znovu reklamovat a třetí kus už jsem si nasazoval s o něco větší obezřetností, než dva předešlé. Bohužel musím říci, že moje nedůvěra byla oprávněná. Znova mi do měsíce začalo zlobit sluchátko a tentokrát už budu po firmě požadovat vrácení peněz. Doufám, že proběhne všechno hladce, tak mi držte palce. :-)

• velmi kvalitní sluchátka, zatím jedny z nejlepších
    • skvělý zvuk

• zvuk
    • první vydržely 4 roky a druhé 5 let

Používám je převážně na běh a kolo. V dešti, mrazu.