Vsonic GR07 Classic

špunty

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• Velmi kvalitní sluchátka
    • Nic podstatného

Přestože mám sluchátka velmi krátkou dobu a nejsou ještě úplně rozehraná,jsem s nimi velmi spokojen.

Konstrukce
do uší
Citlivost
105 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Špičkové špunty s vyrovnaným zvukem. Tento model vznikal ve vývovojém oddělení výrobce více než 3 roky. Energie a zkušenosti do něj vložené jsou dobře viditelné. Najdete v něm několik unikátních věcí:

• zcela nová membrána je tvořena více než stovkou vrstev polymerových folií tloušťky menší než 0,001 µm
  • magnetický obvod se zvýšenou indukcí
  • kabel z čistého stříbra
  • výstup do sluchovodu je na kulovém kloubu

Dynamický systém s 11 mm měničem. Snaha tohoto výrobce je vždy o maximálně vyrovnaný přednes v dané cenové relaci. Špunty netrpí dunivými basy a svým zvukem se spíše blíží víceměničovým tlakovým systémům. Při osazování se provádí výběr měničů na max. souběh. Pohyblivý výstup zvuku umožňuje individuální přizpůsobení každému boltci.

Jsou balena v pevné kartónové krabici. Součástí jsou 4 páry různých silikonových nástavců (včetně 1 páru dvojitých) a 1 pár nástavců pěnových, silikonové klipy pro vedení kabelu kolem uší, koženkový ochranný váček na péro.

Model "Classic" je totožný s "MK2", jen je poněkud chudší příslušenství a nově je možnost volby barvy.

Parametry mušle uzavřené náušníky intraaural, silikon, pěna kmitočtový rozsah 7 - 30.000 Hz impedance 50 Ω ±10% citlivost > 105 dB (500 Hz) rozdíl kanálů < 1 dB (500 Hz), < 1,5 dB (20 - 12500 Hz) zkreslení < 0,2 % (105 dB / 20 µPa) max. zatížitelnost 50 mW hmotnost 5 g bez kabelu kabel 1,3 m symetrický, čisté stříbro   konektor 3,5 Jack zlacený zahnutý

• Kvalitní zvuk na úrovni sluchátek v cenové kategorii minimálně o třídu výš.
    • Řemeslně dobře odvedené.
    • Snad jedině měkký přepravní obal.
    • Mírně nešikovná manipulace s vodičem za ušima.

Dobrá, jsem fanšmekr. Měl jsem UE fi 10 pro, ale levá strana přestala hrát. Začal jsem hledat a po přečtení recenzí jsem zvolil GR02. Nelituji. Hrají dobře. Středy přirozené, výšky mírně slabší, basy pěkné, podání věrné, sykavky po rozehrání přestaly dělat problémy.
    Na to, že se jedná o jednoměničová sluchátka je zvuk opravdu velmi dobrý, porovnatelný min. se dvouměničovými.
    Nezbývá než doporučit.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• Velmi kvalitní sluchátka
    • Nic podstatného

• široké možnosti přizpůsobení svému uchu (14 párů nástavců + zvukový výstup na kulovém kloubu, který po nastavení dobře drží pozici), sluchátka jsou v uchu pohodlná, nevypadávají ani netlačí
    • vyrovnaný zvuk - nic nechybí ani nepřebývá, rozhodně to ale není nudný zvuk. Měl jsem Koss Sporta Pro, bál jsem se že bude málo basů, ale když zvolíte správné nástavce, basy jsou super, jsou tam kde mají být a jsou hezky pevné, bicí znějí krásně, středy úžasné, sykavky zpočátku trochu jedovaté (možná je to přehrávačem, ale nevím, mám Cowon iAudio 9), ale časem jsou ty sykavky čím dál lepší (buď se sluchátka rozehrály, nebo si moje ucho zvyklo)... jinak výšky jsou moc fajn, jakýkoliv "cinkající" hudební nástroj je radost na nich poslouchat.
    • zatím nic... možná jen klipy za ucho by mohly být trochu lépe řešené, ale každé ucho je jíné... takže je to individuální. Ale jako je to detail...

super kup, doporučuji

• "Kvalitní zvuk, unikátní konstrukce, vysoké pohodlí a slušná izolace dělají z Vsoniců jedny z nejlepších sluchátek v pom...

Zobrazit celou recenzi na avmania.e15.cz