Vsonic VSD5

Typ sluchátek
    špunty
    Délka přívodního kabelu
    130 cm

Výborné originální špunty s ideálním poměrem výkon/cena. Nejlepší poměr kvalita zvuku/cena. Za tyto peníze jsme dosud lepší špunty neměli.

Dnes již známý "crystal" design, nyní v šedě kouřové barvě. Cívky s CCAW vinutím.

Krásný, vyrovnaný, ale nikoliv suchý či nudný zvuk.

Součástí balení: 4 páry různých silikonových nástavců (včetně 1 dvojitého), 1 pár pěnových špuntů, silikonové klipy pro vedení kabelu kolem uší, ochranný textilní váček, klipsna pro uchycení kabely na oděv.

Parametry mušle uzavřené náušníky intraaural, silikon kmitočtový rozsah 5 - 31.500 Hz zkreslení < 1 % (94 dB) citlivost 108 dB/mW (500 Hz) impedance 32 Ω ± 10 % (1 kHz) zatížitelnost 30 mW rozdíl kanálů < 1,5 dB (500 Hz) kabel 1,3 m OFC měď, odpojitelný   konektor 3,5 Jack přímý

• Kvalitní a čistý zvuk
      • Relativně dobře se s nimi poslouchal metal
      • Rovný jack
      • Kratší kabel
      • Při vyšších hlasitostech bolí uší, optimální bylo tak 50% hlasitosti
      • Nedokázaly pořádně zahrát vysoké řevy a nízké bručení

Sluchátka mi vydrželly asi 3-4 měsíce... Nosil jsem je prakticky neustále
      Výběr náušníků byl víc než dostatečný a příslušenství bylo uspokojivé (akorát váček na sluchátka mi přišel relativně malý, a dělá problém do něj sluchátka dostat a vyndat nezamotané).
      Navíc mají sluchátka relativně krátký kabel a taky až moc měkký. Dosloužily mi tak, že se mi asi přelomily při potáhnutí za kabel... Nechápu přoč nebo jak... Jsem už relativně pokročilý uživatel sluchátek (nepoužívám je na hraní na pódiu nebo tak, jen na domácí a venkovní nošení) a vyzkoušel jsem dost druhů sluchátek.

• Perfektni zvuk, vyborne sedi v usich,

Mam typ VSD5S professional. Proti beyerdynamic otero Takayuki pouzivam jsou lepsi

• - Povedený a neokoukaný design,
      • - vynikající "nezahuhlaný" zvuk,
      • - se správným nástavcem mají akorát basů i akorát výšek,
      • - vedení kabelu za uchem, jinak už bych nechtěl.
      • - Proti předchozím balením Vsonic (měl jsem GR06 a GR02) mají VSD5 v balení na výběr míň nástavců,
      • - rovný jack.

Moje už třetí zkušenost se značkou Vsonic. Předchozí GR06 mi vydržely rekordně přes 2 roky (To mi žádná předchozí sluchátka nevydržela - Koss, senheisser, ...) a to díky opravdu pevnému kabelu.
      Tentokrát jsem se skrz doporučení pana Hejtmánka z www.headphones.cz rozhodl pro VSD5 a opravdu jsou zvukově ještě lepší (ano, i dražší) než předchozí. Když člověk zvolí správnou velikost nástavce do ucha, hrají skvěle - ideálně v kombinaci s dobrou kvalitou audia.
      Okolní hluk utlumí dostatečně, ale ne 100%. Trochu tomu pomůžou pěnové nástavce, ale ty se musí čas od času koupit nové - opět doporučuji www.headphones.cz, kde je seženete za pár korun.
      Co mně osobně vyhovuje nejvíc, je vedení kabelu za uchem. Vynikájící na sport, už chybí přidělat jen nějaký klip, který by připnul slucháta k oblečení a můžete s nimi dělat opravdu cokoliv.
      Opravdu tyto sluchátka můžu doporučit všem, kteří nepotřebují nereálně přehuhlané basy.