Xiaomi Mi Bluetooth Basic

Typ sluchátek
špunty

Xiaomi Mi Bluetooth Headset Basic

Vaše ruce budou volné

Nemusíte se obávat vybité baterie

Nabíjecí stojan nabije handsfree do plna 3 krát (na jedno nabití vydrží 3,5 hodin hovoru). S nabíjecím stojanem vydrží v pohotovostním režimu až 90 dní. Díky tomu můžete cestovat beze strachu z vybití baterie.

Nabíjecí stojan 320 mAh.

Až 90 dní pohotovostního režimu.

Dokonalý stojan, který se snadno schová

Kompaktní nabíjecí stojan se snadno vleze do kapsy, zavazadla nebo kabelky.

Uživatelsky přívětivá tlačítka

Snažíme se uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, proto jsou na Mi Bluetooth Headset tlačítka pro ovládání. Je zde multifunkční tlačítko Home, k němu pak dvě tlačítka na ovládání hlasitosti a přepínání skladeb.

Jednoduchý estetický vzhled

Nabíjecí stojan má minimalistický design, stejně jako Mi Bluetooth Headset.

Lehký jako pírko

Hmotnost Mi Bluetooth Headset je pouhých 6,5 g, to je zhruba stejně, jako jedna mince.     3 velikosti špuntů

Najděte velikost, která bude perfektně pasovat do Vašich uší. Pracovali jsme s 2000 vzorky dat o lidských uších, abychom mohli vyrobit dokonalé špunty. Zjistili jsme, že stačí 3 různé velikosti, aby si každý našel tu, která mu bude perfektně vyhovovat.

Technologie dynamické úpravy zvuku

Reproduktor pro je optimalizován pro hovory, aby byla kvalita zvuku sluchátek jasnější a čistější. Střední a vysoké frekvence lidského hlasu jsou redukovány a tím je vylepšena kvalita hovoru. Kvalitu výrazně zlepšuje i samotná konstrukce sluchátka, která snižuje šum a je navržena pro lidský hlas.

Povrch odolný proti opotřebení

Bluetooth sluchátka se nosí na těle, což může snadno vést k opotřebení. Mi Bluetooth Headset mají speciálně upravený povrch, který je protiskluzový a zabraňuje opotřebení.

Optimalizace zvuku pro hovory

Kvalita audia při hovoru je optimalizována i na hardwarové úrovni. Mi Bluetooth Headset má pro hovory přizpůsobené sluchátko, reproduktor i mikrofon, tím se zajistí správná hlasitost a přirozený zvuk.

Nezávislá kruhová zvuková komora

Snižuje akustické rušení hovoru, každé slovo je slyšet jasně a zřetelně.

Magnetizovaný dynamický reproduktor

Vysoce citlivá magnetická jednotka s pohyblivou cívkou, zajišťuje jasnější zvuk hovoru.

Kvalitní mikrofon

Kvalita hovoru je skvělá díky mikrofonu, který lépe zachycuje vaši řeč.

Nezávislá anténa

Díky stabilnějšímu příjmu signálu se účinně vyvarujete přerušování hovorů.

Produkt zatím nemá žádné recenze.