Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones

Sportovní bezdrátová sluchátka Mi Sports Bluetooth Headset - 7 hodin hudby, odolná proti stříkající vodě, hands-free, 2 připojená zařízení najednou...
Doporučená nabídka Expert.cz

USB
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

na první poslech spokojenost, ještě jsem se sluchátky neběhala, tak uvidíme jak budou držet.

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

zboží přišlo nefunkční. po reklamaci mi bylo oznámené že je použité a rozbité a reklamace se neuznává.

• dobre sedi na usich

chtel sem nahradu za sluchatka do fitka ale bohuzel nepovedlo se... sluchatka mluvi cinsky behem prehravani a pry to nelze zmenit.. zvuk je celkem tragicky, bez basu, plastovy... ale pekne sedej za usima a na sport ok... na mluvene slovo budou dobre ale na hudbu opravdu neuchvati..

Konstrukce

• Pekny vzhled
    • Vydrz baterie

• - dlouhá výdrž
    • - skladnost
    • - během užívání pot zatekl do ovládání přijetí hovorů a nasledná oxidace, uvedená voděodolnost IPX4 neplatí

Značku Xiaomi jsem zvolil, protože u jiných produktů bezproblémový chod a cena vs. kvalita jsou velké plus.
    Používal jsem sluchátka necelých 5 měsíců a přestaly fungovat. Sluchátka jsem používal jen na běžícím páse, venku jen 2x při slunečném počasí.
    Při reklamaci zjištěna oxidace v ovládání přijetí hovorů, který se nachází na kabelu ,který je neoddělitelnou součástí sluchátek. Sděleno ,že tato část voděodolná není a reklamace zamítnuta. Nikde o tomto není psáno, že by tato část nebyla voděodolná, ani není možnost kam to schovat. Kabel s ovládáním vychází přesně na krk kde se potu člověk nevyhne.
    Takže doporučuji je těm kdo se nepotí a běhá jen v suchu.
    Velké zklamání, hlavně jak reklamaci postavila značková prodejna Xiaomi.

• ...

• +++++++++++++++++++++++++++++++