Xiaomi Piston 2

Konektor
3,5 mm Jack

Nevyhoda - nic

• Dobrý zvuk
    • Celkem lehce vypadávají z uší. Zkoušel jsem všechny 4 velikosti, ale pořádně nesedí žádná.Kabel třením o tělo přenáší pazvuky.

Pro mě jsou zklamáním. Všechna negativa co tady zazněla jsou pravda. Zvuk je dobrý, ale ergonomicky propadají.

• Úplně vše:
    • Vzhled
    • Zvuk
    • Zpracování
    • A na to vše nízká cena

Tyto sluchátka mě oslnily už dříve, bohužel tehdy nebyly dostupné v ČR. A teď jsem na ně náhodou narazil zas a jelikož bylo kde nakoupit, tak jsem je objednal. Za poměrně nízkou cenu 666 Kč jsou srovnatelné s mnohem dražšími. Jelikož se prodává dost padělků, tak jsem měl trochu obavy, ale zbytečně: Přišel originál. Krabička, ve které jsou, působí dost luxusně. Stejně tak gumový čtverec, na který jsou sluchátka namotány a je cítit, jak když přijdete to obchodu s koberci. Musím říct, že ten kus gumy je velmi užitečný. Po odmotání jsem je vyzkoušel. Byl jsem zvyklý na Samsungové špunty a běžně jsem poslouchal asi tak na č.8. No a po 1. zkoušce mi málem utrhly uši, takže jít přes č.4 prostě nešlo. Teď po nějaké odehrané době to je už hladší. Zvuk je velmi dobrý, při basech brní celé tělo. Tvar motorových pístů je nádherný a ikdyž se to možná nezdá, tak v uších dobře sedí a neřežou. Zkrátka jsem spokojený a doufám, že dlouho vydrží.

Konektor
3,5 mm Jack

Velice kvalitní sluchátka do uší s mikrofonem a tlačítky pro příjem hovoru nebo snížování a zvyšování hlasitosti.

Kabely jsou vyrobené z pravého kevlaru  a jejich přetržení je takřka nemožné.

Jedná se o nejlepší model, který nezklame.

Tento model vyhrál designerskou soutěž o nejhezčí sluchátka roku 2014.

• Barva: zlatá
  • Drát materiál: smaltovaný měděný drát
  • Odpor: 12Ω ~ 16Ω
  • Maximální výkon: 20 mW
  • Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz

2zákazníci nedoporučují produkt

• Krásný designový vzhled, zpracování + krabička
    • V porovnání např. se sluchátky Sennheiser stejné cenové kategorie nehrají dobře
    • Špunty jsou špatně konstrukčně řešené, nevejdou se do uší a vypadávají s jakoukoliv velikostí nástavců.
    • Nástavce - špunty nejsou silikonové, takže prostě v uchu nedrží a jdou tvrdé

Nevyhoda - nic

• Dobrý zvuk

• Úplně vše:
    • Vzhled
    • Zvuk
    • Zpracování
    • A na to vše nízká cena

• Krásné vyvážení basu a výborný prostorový zvuk
    • Výšky jsou ostré a čisté.
    • Špičková možnost výběru stylu ve spojení s mobilem Xiaomi od Pop až po vážnou hudbu...
    • Designově velice hezky provedená, "zlaté" koncovky a tělo sluchátek jim sluší
    • Díky sadám výměnných koncovek výborně sedí v uších.
    • I při pohybu hlavy drží a nepadají.
    • Proti - snad jen..kdo ví...jestli je to originál,zatím to nehraje roli.
    • Ovládání hlasitosti na kabelu s přepínačem je titěrnější a asi nebude moc vyhovovat velké chlapské ruce.

Četl jsem o nich v zahraničních recenzích. Tak jsem je koupil. Sluchátka mám necelý měsíc a zní špica...
    Zaujaly mne vzhledem, parametry a ......cenou.
    Už jsem pár sluchátek vystřídal, ale tyhle patří k tomu nej, co jsem zatím měl možnost slyšet v podobné cenové relaci.
    Mám je koupené přes net - z Číny, snad to je originál. (Pokud není, tak stejně hrají bezva a za cenu podstatně nižší než při zakoupení v ČR, kde jsou údajně originály).
    Zatím mi předchozí sluchátka díky častému používání vydržely tak rok a půl maximálně, uvidíme jak dlouho tyto.Vypadají velmi solidně.
    Dodávané balení je hezké a pryžový box dobrý na cestování, ale smotávat sluchátka zpět nemá smysl. Kabely jsou ukryté po jeho obvodu. Papírové krabička balení je jednoduchá s návodem, nákresy a popiskami. Vše účelně a pohodově.
    DOPORUČUJI.

Kvalita/cena