Yamaha EPH-R22

Sluchátka do uší. Jednoduchý design a pohodlné usazení v uchu. Nově vyvinutý 8,5 mm měnič produkující mohutné basy a vzrušující zážitek z poslechu. Nově vyvinutý 8,5 mm měnič...
Doporučená nabídka Expert.cz

6,3 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• Hezké zpracování.
    • Měl jsem asi moc velká očekávání. Zboží jsem bohužel vrátil,jelikož mě špunty (i ty nejmenší tlačily a nedržely v uších). Mám obyčejné špunty od sony a nádhera. Krásně drží a defakto je necítím. A i zvuk bohužel bych řekl byl průměr,basy slabé. Neberte ale prosím tuto recenzi jako špatnou,prostě mi nesedly,to je vše... Někdo jiný bude třeba naprosto spokojen.
    • Zboží jsem vrátil a peníze bez problemu vrátily.

Nemám co bych k tomu dodal...

• , zakoupeno v Expert.cz

Cena a kvalita - obrovská spokojenost!!!!

Konstrukce
Konektor
6,3 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Nově vyvinutý 8,5 mm měnič a konstrukce navržená pro přenos zvuku ve vysoké kvalitě zachytí skutečný výkon a mocnost basové složky.

Řada sluchátek EPH-22 je vybavena novým 8,5 mm měničem Yamaha s výkonným neodymovým magnetem a precizně zpracovanými tangenciálními hranami. Tato vlastnost poskytuje sluchátkům schopnost reprodukovat plné basy při jakékoliv hlasitosti, a to navzdory jejich kompaktní velikosti. Konstrukce, která je založena na stejném principu a využívá stejných materiálů jako v případě modelů sluchátek EPH nejvyšší třídy, podporuje naprostou věrnost reprodukce. Řada sluchátek EPH-22 poskytuje dokonalý hudební požitek, přesně v souladu s očekáváním, které byste od Yamahy, jakožto výrobce hudebních nástrojů, měli.

Speciálně vyvinutý 8,5 mm měnič s membránou s precizně zpracovanými tangenciálními hranami

Nově vyvinutý měnič společnosti Yamaha obsahuje vysoce magnetický neodymový magnet. Membrána měniče je navíc vytvořena s precizně zpracovanými tangenciálními hranami a jejich tvar společně s povrchem kónické vibrující sekce je navržen tak, aby zajistil optimální pohyb membrány v závislosti na úrovni hlasitosti během přehrávání. Díky tomu mohou sluchátka i přes svou kompaktní velikost reprodukovat široké frekvenční pásmo s vysokou věrností a mocným zvukovým projevem.

Vroubkované ušní nástavce, které perfektně sedí a produkují vysoce kvalitní zvuk

Ušní nástavce jsou vyrobeny ze dvou druhů silikonu – z pevného a měkkého. Část, kterou prochází zvukové vlny, je vyrobena z pevného silikonu a jeho vroubkovaný povrch napomáhá bezchybnému šíření vln. Nástavec drží svůj tvar i po vložení do ucha a perfektně se přizpůsobí tvaru ušního kanálku. A kromě toho, že nástavec skvěle sedí, také zabraňuje ztrátě kvality zvuku způsobené případnými úniky.

Rozkošně jednoduchý design s vysoce kvalitní barevnou povrchovou úpravou

Řada EPH-22 je typická svým minimalistickým designem doplněným pouze slavným symbolem ladičky, který charakterizuje společnost Yamaha. Každý kus je vyroben s elegantním a rafinovaným lesklým nátěrem, díky kterému budou sluchátka příslušenstvím, jenž si zamilujete a budete chtít používat dlouhá léta. Na výběr jsou k dispozici tři nádherná barevná provedení..

Dálkový ovladač umožňující ovládání základních funkcí a hovorů u zařízení s iOS nebo Androidem

Sluchátka EPH-R22 jsou dodávána s dálkovým ovladačem, jehož prostřednictvím můžete přijímat hovory na připojeném zařízení s iOS nebo Androidem. Ovládat lze rovněž přehrávání a jeho zastavení pomocí jediného tlačítka, společně s hlasitostí, kterou lze přesně nastavit pomocí analogového posuvníku.

Technologie 2stranného uchycení Yamaha: Vyberte si styl, který vám nejlépe vyhovuje

Vzhledem ke své kompaktní velikosti lze sluchátka EPH-R22 nosit pohodlně. Technologie 2stranného uchycení

Yamaha navíc umožňuje sluchátka nosit dvěma způsoby – s kabelem přes ucho pro pevnější uchycení nebo standardně.

Dvoustranný držák je navíc vyroben z elastomeru, což je pružný materiál umožňující pohodlné uchycení v uchu a bezstarostný poslech hudby.

Vroubkovaný kabel, který se méně zamotává

Povrch kabelu je vroubkovaný, aby došlo ke snížení tření. Díky tomu se kabel nejen méně zamotává, ale také přispívá k vysoké kvalitě zvuku prostřednictvím potlačování šumu, který vzniká třením kabelu o sebe.

Vroubkovaný povrch kabelu rovněž umožňuje snadno manipulovat s kabelem a dálkovým ovladačem v průběhu poslechu za chůze.

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Kabel se zdá být odolný, ale nepoužívám ho, takže to nemohu potvrdit.
    • Při poslechu hudby se mi nelíbí, jak zní kvůli konstrukci a hmotnosti, která ztěžuje jejich držení v uchu. Zcela nevhodná jako náhlavní souprava, protože mikrofon je velmi daleko od úst.

Na základě ceny jsem byl přesvědčen, že si koupím kvalitní sluchátka pro poslech hudby a telefonování.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Poslech hudby je nepříjemný téměř ve všech ohledech, všechno ostatní je tiché.

Každý zbytečně vyhozený cent

• Hezké zpracování.
      • Zboží jsem vrátil a peníze bez problemu vrátily.

Nemám co bych k tomu dodal...

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Inovativní design, vysoká hlasitost díky nízké impedanci.
      • Umožňuje také neslyšícím slyšet vysoké tóny. Příliš mnoho vysokých tónů a málem mi to uřízne hlavu!

Potřeboval jsem sluchátka.

• , zakoupeno v Expert.cz

Cena a kvalita - obrovská spokojenost!!!!