Yamaha HPH-MT5

2 955 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka MUZIKER.cz

Top nabídka

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 624 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 32 718 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma95 % • 4 422 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma100 % • 2 918 recenzíDalší informace

Značka
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Pro běžného uživatele jsou myslím parádní.
    • Basy zvládají dobře, zvuk je čistý.
    • Výměnný kabel.
    • Myslím, že náušníky jsou potažené takovým tím "gumonástřikem", co se po čase začne drolit.
  • , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Zvuk
    • Kvalita zpracování

Nejsou tak detailní jako dražší MT8, ale za tuhle cenu jsou to skvělá sluchátka se skvěle vyváženým a detailním zvukem. Ve své cenové kategorii myslím jedny z nej.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitní sluchátka za nízkou cenu.

Značka
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Studiová sluchátka Studiová monitorovací sluchátka Yamaha HPH-MT5 jsou ideálním společníkem pro nahrávání a postprodukci ve studiu, nebo pro domácí reprodukci vaší oblíbené hudby. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožní snadný a bezpečný transport. Sluchátka disponují 40mm reproduktory s CCAW voice coil nabízející široký frekvenční rozsah a přesnou odezvu. Uzavřená konstrukce nabízí dokonalou izolaci, takže vám neunikne žádný detail a zároveň neuslyšíte žádný ruch z okolí. Pohodlné náušníky a posltrovaný hlavový mostek vám zaručí maximální komfort a umožní až několikahodinový poslech hudby nebo controling nově vzniklých nahrávek. Součástí balení je kvalitní 3m audio kabel, redukce na 6,3 mm TRS konektor a ochranný nylonový obal.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Pro běžného uživatele jsou myslím parádní.
    • Basy zvládají dobře, zvuk je čistý.
    • Výměnný kabel.
  • , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Zvuk
    • Kvalita zpracování

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Produkt, kterému můžete důvěřovat.

Profesionální kvalita!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Je to kvalitní výrobek, splnil očekávání a splnil recenze na fórech. Jsem s ním spokojen.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
      • Myslím, že hlavní výhodou tohoto produktu je cena. Nemám žádné srovnání, kromě mých starých sluchátek koupených pod 100 lei, ale vzhledem k cenám stovek a tisíců eur, které jsem viděl na jiných sluchátkách, cena pod 100 eur těchto nebude litovat vynaložených peněz. Podle mého názoru znějí vyváženě a šetrně k uším a hrají překvapivě detailně, někdy jsem dokonce sluchátka posunul trochu dál od uší a měl jsem dojem, že slyším hlasy nebo zvuky kolem sebe, ale byly z nahrávky.
      • Na výrobku mi nic nevadilo.

Koupil jsem si tento produkt, protože mi bylo v prezentacích doporučeno, že přehrává zvuk bez zdůraznění nízkých nebo vysokých frekvencí, tj. neutrální, určený pro nahrávací studia.

• MT5 jsou univerzální sluchátka, neutrální do studia, pro dlouhodobý neunavující poslech a skvělá na hry. Navíc jsou komp...

Zobrazit celou recenzi na www.audioweb.cz

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Velmi sofistikovaný zvuk, zejména za tuto cenu. Kvalitní materiály, pohodlné i na delší vzdálenosti. Pro každého, kdo hledá pohodlná, neutrální sluchátka, která znějí docela dobře, je vřele doporučuji. Za tuto cenu je to zhruba konkurent modelu Audio-Technica ATH-m40x, ale myslím, že zní lépe a náušníky jsou lepší.
      • Přiložený kabel není nejkvalitnější, jaký jsem kdy viděl, ale je vyměnitelný, takže to není velký problém. Náušníky by mohly být lepší, ale za tuto cenu to asi nelze očekávat.

Tento produkt jsem si vybrala kvůli ceně a uznávané značce.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitní sluchátka za nízkou cenu.
      • Pohodlný, hlubší zvuk
      • K bílému náušníku by se možná hodil bílý copánek.

Předchozí sluchátka byla také této značky, ale s mnohem menším náušníkem, který mi tlačil na uši a byl trvale nepohodlný.

• , zakoupeno v imusicdata.cz

• Za mě parádní zvuk :)
      • Lehké
      • Naušníky mohly být větší = vyměněny za větší a látkové
      • Kabel je zbytečně dlouhý (3m) a pořád se všelijak kroutí

Nejsem audiofil, takže jsem vybíral podle recenzí a nemohu posoudit kvalitu s podobnými produkty.

Náušníky lze vyměnit, takže jsem je nahradil látkovými, ze kterých se mi méně potí ucho a jsou měkčí.

Doporučuji omrknout recenze na netu.
      Třeba zde: https://www.youtube.com/watch?v=J_SpCyV8KwM