Nejnovější recenze ze sekce Sluchátka

Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2024

(naposledy upraveno 9. května 2024)

• jsou prostě super
Niceboy HIVE Pins 3

Niceboy HIVE Pins 3

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš

• Jde spárovat s Androidem i iPhonem

Průměrná sluchátka, asi ničím nevynikají, prostě fungují.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pins 3 a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Marshall Major IV Bluetooth

Marshall Major IV Bluetooth

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. května 2024

• Výborný zvuk, pohodné nošení, netlačí ani po x hodinách nošení, moc hezké vzhledově.
  • Po 8 měsících přestala fungovat bluetooth komunikace jak s telefonem, tak s tabletem. Udělala jsem podle návodu reset a vše bylo ok. Druhý den ráno sluchátka fungovala a odpoledne už opět ne. Naštěstí jsem měla zaplacenou službu okamžité výměny, tak mám nová sluchátka. Tak doufám, že druhá sluchátka na tom budou lépe. (Ještě k těm prvním, nešel mi přes ně hovor z messengeru a přes ty druhé to jde).

Geemarc CL 7370

Geemarc CL 7370

Ověřený zákazník Pomůcky pro neslyšící Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pomůcky pro neslyšící

• Dobrá kompenzační pomůcka pro nedoslýchavé. Na základě odzkoušení staršího typu jsem objednal již druhé - oboje pro známé.

Sluchátka dělají co mají - zesilují zvuk ze zdroje nebo ze zabudovaného mikrofonu.

ISO 14154 Bluetooth 4.1

ISO 14154 Bluetooth 4.1

Ověřený zákazník Darekvakci.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Darekvakci.cz

Dobrý poslech, silné basy,super cena

Lorgar Noah 500

Lorgar Noah 500

Ověřený zákazník Electro World Vladimír

Zakoupeno v Electro World

V dané cenové kategorii výborná BT sluchátka, vše funguje dle popisu výrobku, skvělé potlačení okolního hluku, výborný přenos basů, kvalitní zvuk vestavěného mikrofonu, pohodlné náušníky, které netlačí ani při několikahodinovém používání, bezdrátové BT připojení, dlouhá výdrž vestavěné baterie.

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Dobrá volba. Spokojenost.

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT

Ověřený zákazník XiaomiMarket Ověřený zákazník

Zakoupeno v XiaomiMarket

Funguji dobre, ale baterie vydrzi jen par hodin.

Genius HS-02B

Genius HS-02B

Ověřený zákazník Alza.cz Ela

• Kompaktní rozměr
  • Optimální k použití do mobilu, MP3 přehrávače
  • Čistý zvuk, dobrá komunikace

Sluchátka pro méně náročné uživatele, kteří hledají skladnější techniku. Optimální k mobilu, MP3 přehrávači, pohodové použití i k notebooku. Bezproblemový poslechni komunikace :-)

Genius HS-04SU

Genius HS-04SU

Ověřený zákazník Alza.cz Ela

• Vyhovující rozměr
  • Čistý poslech
  • Optimální pro práci z domova, hraní her, poslech hudby
  • Pěkný design

Pro mě naprosto vyhovující, sluchátka však byla kupována pro tátu, kterému však více vyhovuje uzavřená konstrukce. Ale na kratší poslech i tak vyhovující

Superlux HD-330

Bowers & Wilkins PX8

Bowers & Wilkins PX8

Ověřený zákazník Alza.cz JuBaKa

Zakoupeno v Alza.cz

• Excelentní zvuk - vyváženost a podáni - 24 bitové nahrávky je radost poslouchat
  • Luxusní materiály a zpracování
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Kvalitní obal
  • Možnost připojit kabelem
  • Možnost připojení dvou zařízení (bluetooth)
  • Možnost připojení k počítači (i k mobilu s reverzním nabíjením) a současně nabíjet (přes usb-c kabel)
  • Pro poslech přes kabel (jack) nesmí být sluchátka vybita
  • V aplikaci je nutná registrace
  • Vynucováni instalace aplikace

Měl jsem možnost najednou porovnat sluchátka Bose QuietComfort Ultra, Bose QuietComfort, Bowers & Wilkins PX8, Sennheiser Momentum Wireless 4 a Sony WH-1000XM4. Bowers & Wilkins PX8 mají jednoznačně nejkvalitnější reprodukci, a jsou druhé nejpohodlnější (z mého pohledu na tom byly Sony WH-1000XM4 o malý chlup lépe).
Sluchátka jsou dražší, ale vyvažuje to kvalita. Pro mně to byla téměř jasná volba. V podstatě se mi na nich nelíbí jen nutnost nabitých sluchátek při připojení přes kabel, a vynucováni instalace aplikace. Když jsem připojil sluchátka k mobilu a nepotvrdil instalaci aplikace, v pravidelných intervalech se ozývala hláška vybízející k instalaci. Jinak nemají chybu.

Buxton BHP 9500

Buxton BHP 9500

radka.hajnov radka.hajnov

• kvalitní zvuk
  • basy
  • rychlé nabíjení
  • skladací

Dlouho vydrž, Nabíjení je rychlé. Dobře sedí a netlačí. Prostorový zvuk a basy jsou fantastické. Pouzdro je dostatečně velké a sluchátka se do něj krásně složí a můžu přenášet v kabelce dkyž jdu svičit.

Buxton BTW 3300

Buxton BTW 3300

peknyhonza6 peknyhonza6

• dotykové ovládání
  • google asistent

Mám je půl roku a nemůžu najít jedinou chybu. Vydrž sluchátek je o proti konkurenci neskutečná. mám je hlavně na poslech v práci. Olvádání přes google asistenta a dotykové ovládání funguje skvěle.

Buxton BTW 4600

Buxton BTW 4600

janina.drobnakova janina.drobnakova

• rychlé dobíjení
  • vzhled
  • sada gumiček

Skvělý poslech. Dobře drží v ušich při běhání. Rychle se nabíjou a vydrží mi celý týden na běh i na cestu do práce. Výběr ze 4 různých nástavců, gumiček. A nádherná krabička, která je originální.

Buxton BTW 5800

Buxton BTW 5800

daniel.martiol daniel.martiol

• siri
  • dotyk ovládání
  • vzhled
  • výdrž

Vždycky jsem měl apple sluchátka, ale špatně držely v uších a na sport to nebylo. Tyhle vydrží oo hodně dýl a sedí v uších a nemusím je pořád hlídat, aby nevypadávaly. Jsem maximálně spokojený.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

SirWolf SirWolf

• Celkem cenově dostupná
  • Pohodlná
  • Příjemně se s nimi telefonuje, protistrana slyší zvuk čistě
  • Subjektivní: hezky vypadají
  • Subjektivní: obrovská výdrž baterie
  • Zvukově spíše průměrná
  • STEJNĚ JAKO MNOHA DALŠÍM RECENZENTŮM NA ALZA SLUCHÁTKŮM PO POUHÝCH NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH POUŽÍVÁNÍ SAMOVOLNĚ PRASKL KLOUB V MÍSTĚ, KDE JE MATERIÁL NEJSLABŠÍ a kde je na něj vyvíjena páka sluchátkem opírajícím se o hlavu. Sluchátka se tak rozpadla a stala nepoužitelnými. Obchod reklamaci neuznal, přestože (možná naopak protože) se totéž stalo ssnad desítkám dalších recenzentů a očividně se jedná o chybu návrhu konstrukce.

Fajn cenově dostupná sluchátka nižší střední třídy, bohužel chybně mechanicky navržená, takže se rozpadnou po pár měsících každodenního používání a můžete je vyhodit.

Lorgar Noah 701

• BT
  • USB dongle
  • zvuk
  • krkolomné nastavování
  • ty světla mi vadí a když je vypnu tak po zapnutí se zase rozsvítí

Tak headset ujde. Hledal jsem nějaké které jdou propojit více způsoby což tyto jdou. Lze je propojit přes 3,5 mm jack kablík, pak přes BT takže v pohodě se mi to připojilo jak k notebookům tak k mobilům a dokonce i počítači přes BT dongle externí. A nakonec lze propojit přes dodávaný USB dongle kvůli kterému jsem si právě tento headset vybral. Akorát jediné co mi tak trochu vadí jsou ty světla po stranách headsetu. Nejdou trvale vypnout. Když je vypnu a pak headset po vypnutí znova zapnu už to zase svítí a to se mi nelíbí. Mám takové nutkání ten headset rozkuchat a ty diody odpojit aby trvale už nikdy nesvítily. Ale zatím to nechám být třeba si na to časem zvyknu. Ještě to budu nadále testovat a případné poznatky do této recenze doplním. Zatím hodnotím 90% kvůli těm světlům které nejdou trvale vypnout. Unboxing a zkouška zvuku zde: https://youtu.be...

Anker Soundcore Liberty 4 NC

Anker Soundcore Liberty 4 NC

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Poměr cena/výkon
  • Skvělé ANC
  • Aplikace v mobilu
  • Výdrž

Začnu menším negativem, který je čistě subjektivní pocit, že zvuk není nijak prémiový (pořád je ale na hodně vysoké úrovni).
Teď už ale jen pozitiva. ANC je perfektní, dobře utlumí i hlasitou kolegyni. Předtím jsem "měl" ANC jen v O2 pods+, kde to vlastně nic nedělalo. Tady jsem pochopil sílu té technologie.
Aplikace k mobilu je taky obrovské plus, nabízí aktualizace firmwaru sluchátek, test těsnosti špuntů v uchu, nastavení ovládání, ekvalizér.
Při vyndání jednoho sluchátka z ucha přestanou hrát.
Za tu cenu se jednoznačně vyplatí a doporučuji.

Sony MDR-XB55AP

Sony MDR-XB55AP

Ověřený zákazník Appletop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Appletop.cz

Špička mezi sluchátky do uší. Lepší, než leckterá náhlavní (ale cena tomu taky odpovídá!).

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25