Nejnovější recenze ze sekce Sluchátka

Ověřený zákazník MegaKnihy.cz B. A

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dobře drží v uších
  • Hrozný zvuk

Příště raději do sluchátek investují více peněz, než aby mě potom takto zklamaly

TESLA Sound EB10

Xiaomi Redmi Buds 4 Active

Xiaomi Redmi Buds 4 Active

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2024

(naposledy upraveno 6. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

- vyzaduje aplikaci navic pro sprovozneni
- divne se vypina, neni uplane jasne jak pozastavit hudbu a znouvu ji spustit, obcas dotknes se sluchatka a hudba se vypne a musis vytahovat telefon a spoustet znovu. Obcas se povede spustit, ale vetsinou ne

SONY WF-1000XM5

SONY WF-1000XM5

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2024

(naposledy upraveno 6. května 2024)

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

• Lehký, kapacita baterie, design
  • Hladký povrch vede ke klouzavému ohmatu (vyndat a dát zpět do pouzdra)
Connect It CEP-1000

Connect It CEP-1000

Ověřený zákazník OKAY.cz jaja

Přidáno: 5. května 2024

(naposledy upraveno 5. května 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

• spokojen dobry zvuk a dobře sedí v uších
Fysic FH-12

Fysic FH-12

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• nemohu hodnotit, jedno sluchátko nebylo funkční, jinak sedí perfektně v uchu
Lorgar Noah 701

Lorgar Noah 701

medosmen medosmen

• 3,5 mm jack kablík na propojení
  • BT
  • USB dongle
  • zvuk
  • ty světla mi vadí a když je vypnu tak po zapnutí se zase rozsvítí
  • krkolomné nastavování

Tak headset ujde. Hledal jsem nějaké které jdou propojit více způsoby což tyto jdou. Lze je propojit přes 3,5 mm jack kablík, pak přes BT takže v pohodě se mi to připojilo jak k notebookům tak k mobilům a dokonce i počítači přes BT dongle externí. A nakonec lze propojit přes dodávaný USB dongle kvůli kterému jsem si právě tento headset vybral. Akorát jediné co mi tak trochu vadí jsou ty světla po stranách headsetu. Nejdou trvale vypnout. Když je vypnu a pak headset po vypnutí znova zapnu už to zase svítí a to se mi nelíbí. Mám takové nutkání ten headset rozkuchat a ty diody odpojit aby trvale už nikdy nesvítily. Ale zatím to nechám být třeba si na to časem zvyknu. Ještě to budu nadále testovat a případné poznatky do této recenze doplním. Zatím hodnotím 90% kvůli těm světlům které nejdou trvale vypnout. Unboxing a zkouška zvuku zde: https://youtu.be...

Niceboy HIVE Airsport 3

Niceboy HIVE Airsport 3

Ghostík Ghostík

Přidáno: 4. května 2024

• Slušný zvuk na tu cenu
  • Dobré provedení na sport
  • Zbytečně přebasované
  • Hrozná kvalita připojení
  • Pokud chcete upravit kvalitu zvuku (basy, výšky atd.) musíte si stáhnout jejich aplikaci

Popravdě nechápu jak se taková firma jako je Niceboy mohla podepsat na tento produkt. V rámci provedení a cenové politiky je produkt přijatelný. Bohužel prakticky jsou nepoužitelné. Bezdrátově a sportovní sluchátka aby ztráceli signál jen při otočení hlavy je tragické. Podotýkám, že jsem měl mobil cca půl metru. Původně jsem si sluchátka koupil na běhání ale obávám se, že bych byl donucen při prvních metrech je rošlapat. Jinak ještě podotknu, že problém v mobilu není. Jelikož mám více starších bezdrátových sluchátek a něco takového se děje jen u těchto. Takže pokud se nezlepší výstupní kontrola před prodejem, tak to máte jako ruletu.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že máte komplikace se sluchátky Niceboy Hive Airsport 3 a tedy je nedoporučujete.
Pro odstranění problému s výpadky BT spojení, doporučujeme provést reset do továrního nastavení viz manuál produktu.
Pokud by reset nepomohl, může se jednat o vadný kus, proto doporučujeme reklamaci. Omlouváme se a děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Ověřený zákazník Alza.cz ,padeve

Přidáno: 4. května 2024

(naposledy upraveno 4. května 2024)

• cena a kvalita
1MORE AERO

1MORE AERO

Ověřený zákazník Petlove T.V.

Zakoupeno v Petlove

• Kvalitní zvuk
  • Potlačení hluku je jednoduše vypínatelné a navíc se dá přepnout na průchozí režim pro okolní hluk.
  • Komu vadí pauza po vyndání sluchátka z ucha, tak se dá zrušit v aplikaci) - já to ale využívám jako předzvěst vypadnutí z ucha :)
  • Silikonové nástavce jsou komfortní, měkké (ale zase v mém případě nedrží dobře v uších ani největší XL).
  • Ve výchozím režimu sice nenabízí ovládání hlasitosti, ale dá se v apce navolit (alespoň vícenásobným poklepem na levé/pravé sluchátko)
  • Dokonce se dá v apce zapnout Multipoint (jako vývojová verze)
  • Pro moje uši příliš malé silikonové nástavce (chtělo by to XXL, protože i největší XL nedrží úplně na 100%. Nebo jsou příliš měkké (což je ale dobré pro komfort).
  • Málo svítící levé sluchátko (buď slabší LED nebo silnější černý plast na konci toho konkrétního kusu).
  • Jen jedna barva LED na sluchátku (bílá) a žádná světelná signalizace jeho nabití (což ale bude asi daň za odolnost proti stříkající vodě).

Dobrý poměr cena /výkon.
Sluchátka používám jen krátce a jen pro poslech, tedy nezkoušel jsem kvalitu mikrofonů nebo telefonní hovor při okolním hluku, případně ve větru.

Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Ověřený zákazník Electro World Andy

Zakoupeno v Electro World

• Dobře sedí v uchu, více možnosti nastavení, dobra kvalita poslechu
Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• AMB/NC
  • kvalita zvuku
  • pohodlí
  • S brýlemi nelze nosit dlouhou dobu
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Yenkee YHP 06BT

Yenkee YHP 06BT

Ověřený zákazník Alza.cz Miloš K

Přidáno: 4. května 2024

(naposledy upraveno 4. května 2024)

• líbivý design
  • jednoduché párování
  • dobijecí krabička
  • mnoho funkcí lze ovládat dotykem na sluchátku

Koupil jsem dceři, je z nich nadšená a moc si je pochvaluje.

HyperX Cloud III

HyperX Cloud III

frapo frapo

• Cena 1760,-
  • Novější generace proti Cloud 2
  • Software funguje výborně a nepotřebuje registrovat žádný účet
  • USB Kabel řri připojení, dost dlouhý společně s Jackem
  • Možná bych příště volil matně celo černou variantu, čekal jsem hezčí, možná zbytečně moc

Měl jsem velké obavy a chtěl původně jít do Cloud 2, které jsou přecejen známější a ověřené dlouhodobě. Hraji pouze CS2 a občas si pouštím hudbu na youtube. U hudby jsem měl strach, protože basy mají trojky defaultně slabší než druhá generace, nicméně software je vynikající a nabízí kompletně individuální ekvalizér pro úpravu hlasitosti na 10 různých frekvencích zvuku. Vyladil jsem to na dokonalost. Na hlavě sedí dobře, uši mám malé, takže nevím jak sedí na větších. Ani po celém odpoledni hraní mě nebolí vrchní část hlavy z konstrukce.

OneOdio A70

OneOdio A70

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Alza.cz

Za tu cenu dobrá koupě. Lze použít bezdrátově i s propojením drátem, třeba do kláves. Baví mě.

Superlux HD681F

Carneo S9 Boost

Carneo S9 Boost

Ověřený zákazník Electro World Petr

Zakoupeno v Electro World

Tato sluchátka jsem si kupoval ze dvou důvodů.
Za prvé, nepadají z uší, hodí se i na sport.
Za druhé, mají ovládání na tlačítka, což mi vyhovuje.
Na poslouchání jazyků, podcastů zvuk z nich vrchovatě stačí.
Takže v těchto ohledech spokojenost.
No a teď zase trochu nespokojenosti.Levé sluchátko zlobí, rychle se vybíjí v pouzdře. Po vložení do pouzdra a opětovném vyjmutí po dvanácti hodinách je zhruba na padesáti procentech oproti stům procentům sluchátka pravého. Zřejmě budu reklamovat, ještě tomu dám nějaký čas.

Intezze WINGS

Intezze WINGS

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Maximální spokojenost, používáme při běhu na páse, druhý pár manžel na venkovní běh a také spokojenost

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25