Nejnovější recenze ze sekce Sluchátka

Carneo S9 Boost

Carneo S9 Boost

Ověřený zákazník Electro World Petr

Zakoupeno v Electro World

Tato sluchátka jsem si kupoval ze dvou důvodů.
Za prvé, nepadají z uší, hodí se i na sport.
Za druhé, mají ovládání na tlačítka, což mi vyhovuje.
Na poslouchání jazyků, podcastů zvuk z nich vrchovatě stačí.
Takže v těchto ohledech spokojenost.
No a teď zase trochu nespokojenosti.Levé sluchátko zlobí, rychle se vybíjí v pouzdře. Po vložení do pouzdra a opětovném vyjmutí po dvanácti hodinách je zhruba na padesáti procentech oproti stům procentům sluchátka pravého. Zřejmě budu reklamovat, ještě tomu dám nějaký čas.

Intezze WINGS

Intezze WINGS

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Maximální spokojenost, používáme při běhu na páse, druhý pár manžel na venkovní běh a také spokojenost

Maxell EB-98

Maxell EB-98

• Nízká cena
JBL Endurance Dive

JBL Endurance Dive

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. května 2024

• Sluchátka, která firma prezentuje v reklamě i na plavání v Oceánu. Tak, to určitě :-D. V bazénu, kde nejsou žádné vlny a proudy musíte mít plaveckou čepici, jinak vám odporem vody sluchátka okamžitě spadnou. Ovládání poklepem, kdy musíte 2x poklepat a pak držet, aby se sluchátka ,,zmrazila" a tím pádem se sama proudem vody nepřepínala a nevypínala, to jsem trénovala snad víc, než samotné plavání.

Sluchátka na plavání jsou možná pro toho, kdo plave s hlavou nad vodou a tím pádem se nijak nenamočí. Při klasickém kondičním plavání složitá příprava pro to, aby se nepřepínala a nevypínala - grif, který ne vždy vyjde na poprvé, na podruhé....
Při tempu potopení v podstatě neslyšnost hudby - zvuk, jak když vás někdo zavře do kyblíku.
Zvuk na suchu, na běhání jak sluchátka za 90,- Kč v tržnici.
Předražené, nedokonalé, vyhozené peníze. Pustit do Světa něco tak předraženého a nekvalitního může jen někdo, kdo nikdy nedělal žádný sport.

Microsoft Xbox Wireless Headset

Microsoft Xbox Wireless Headset

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

OK. Zakoupeno pro vnučku, spokojenost.

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Zakoupeno v Alza.cz

• Vše v pořádku, sluchátka plní funkci, které od nich požaduji

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pins 3 ANC a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Niceboy HIVE Bones 3

Niceboy HIVE Bones 3

Ověřený zákazník Niceboy.eu M

Zakoupeno v Niceboy.eu

• splnilo moje očekávání, jsem naprosto spokojen

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení BT sluchátek Niceboy HIVE Bones 3 a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

QCY T2C

Sennheiser HD 599

Sennheiser HD 599

Ověřený zákazník Smarty.cz Josef

Zakoupeno v Smarty.cz

Dle očekávání - naprostá spokojenost. Zatím.

HIFIMAN Arya Organic

HIFIMAN Arya Organic

Ověřený zákazník Audigo.cz Zdeněk K.

Zakoupeno v Audigo.cz

• velice detailní poslech, krásné basy, velký posun od Hifiman Ananda
Sony WI-C100

Sony WI-C100

Ověřený zákazník Alza.cz popelkamersi

Přidáno: 2. května 2024

(naposledy upraveno 2. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Dlouhá výdrž,dobrý zvuk.

Já i manžel jsme moc se sluchátky spokojený.

Nothing Ear (Stick)

Nothing Ear (Stick)

• kvalita zvuku
  • kvalita zvuku pri telefonovaní
  • jedinečný dizajn púzdra a slúchadiel
  • veľmi rýchle párovanie a pripájanie cez Bluetooth, otočíte puzdrom a slúchadlá sú pripojené (po spárovaní)
  • nabíjanie cez USB-C
  • nemusia každému dobre sedieť v uchu

Slúchadlá sú výnimočné svojim jedinečným dizajnom, kvalita zvuku je veľmi dobrá v tejto kategórii a čo stojí určite za zmienku je kvalita zvuku pri telefonovaní, druhá strana nespoznala rozdiel že volám zo slúchadlami.

Veľmi rýchle pripojovanie k telefónu.

Xiaomi Redmi Buds 5

Xiaomi Redmi Buds 5

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Libor

Přidáno: 2. května 2024

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• skvělý poměr cena-výkon, dobré zpracování
EarFun AirLite

EarFun AirLite

• drží mi v uších
  • doba hraní
  • nic moc ovládání dotykem
  • chybí průsvitnost (to mi velmi vyhovovalo u sluchátek od T mob, ale ty mi bohužel padají )
1More SonoFlow

1More SonoFlow

Ověřený zákazník Alza.cz Luke

• účinné ANC
  • LDAC
  • multipoint
  • dobrý zvuk
  • volání je taky v pohodě
  • kvalita pracování
  • velké a pohodlné náušníky
  • výdrž baterie
  • kvalitní pevné pouzdro
  • první párování
  • dlouhý burn-in
  • občas 1s zásek při poslouchání (asi kvůli multipointu)
  • obchod play appka

Myslel jsem, že je vrátím protože jsem stáhl aplikaci z Obchod Play a našlo mě to sluchátka Sonoflow, ale na obrázku byly nějaké špunty a nešlo žádné nastavení. Tak jsem stáhl appku přímo přes QR z návodu a pak už to bylo dobré. Všechno funguje jak má, EQ dostačující. Díky burn-in a poslouchání jsou čím dál lepší a hudbu si užívám víc než kdy dřív. Prošel jsem x recenzí a porovnávání a největší konkurence byly Anker Soundcore Space ONE, ty mají různé vychytávky, ale prý horší zvuk oproti 1More, takže pro mě byla jasná volba Sonoflow, protože chci sluchátka na poslouchání a ne na vychytávky jako je on/ear detection nebo easytalk. Jinak 1More na hlavě nemusí vypadat úplně nejlíp, ale to je jedno, fungují dobře a ANC mě překvapilo - neslyším lidi které nechci. Jinak je trochu blbě vymyšlené rozmístění tlačítek, power je vepředu, lepší by to bylo vzadu a třeba na levém sluchátku, +/- a ANC jsou vpravo vzadu a dobře se mačkají, jen při sundávání sluchátek občas nechtěně zmáčknu tlačítko, tak je musím chytnout až tam kde začínají náušníky a ANC mohlo být taky spíš na levém sluchátku aby to bylo dobře rozdělené, taky je zvláštní, že na + se dává předchozí písnička a na - následující, ale dá se na to zvyknout. Jsou to moje první sluchátka s jiným kodekem než SBC a je tam rozdíl, LDAC se musí zapnout přímo v aplikaci, jinak to nastaví AAC (což mě u Samsungu překvapilo, jelikož jsem si myslel, že AAC je jen iphone). Aktuálně mám ještě Niceboy HIVE a to nejde srovnat, jsou dobré, ale 1More o dost lepší a kvalitnější. Nemůžu porovnat s přímou konkurencí, ale dávám 9/10, jedničku uberu kvůli appce na google play a těm tlačítkům, jo a taky mě ještě vadí zvuk při zapnutí, nějaká čajka tam cosi říká a nevím co :D

HP Pavilion Gaming 400 Headset

HP Pavilion Gaming 400 Headset

Ověřený zákazník MADER.cz Mirek

Zakoupeno v MADER.cz

Zatím nezkoušeno, ale tloušťka kabelu kvůli které jsem je kupoval se zdá na pohled OK. Srovnávám s Jabra za cca 2000 Kč, ty vydržely opravdu dlouho a Sencor za cca 400 Kč, ty vydržely 14dní.

Yenkee Taboo YHP 05BT

Yenkee Taboo YHP 05BT

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. bubo

Přidáno: 2. května 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Bezdrátové
  • Stylové
  • Skladné
  • Slabá baterie
  • Plochý zvuk
  • Problémy se signálem

Produkt má pár much. Baterie vydrží tak 3 hod max místo 6 uváděné výrobcem. Zvuku chybí trochu basy a je tu celkem častý problém v přenosu signálu bluetooth, kdy zvuk vypadává. Hlavně pokud si dáte mobil do kapsy a jdete po otevřeném terénu kde se signál neodráží od okolních budov, tak přes vaše tělo se signál bluetooth ke sluchátkům nedostane a zvuk začne zlobit. Nevím jestli je toto standard všech bluetooth sluchátek, nebo to mají ostatní výrobci nějak pořešený, ale dost mně to otravuje.

Sencor SEP 433

Sencor SEP 433

Ověřený zákazník Alza.cz JS

Zakoupeno v Alza.cz

• na danou cenu velmi příznivá kvalita zvuku ve všech ohledech
  • dobré zpracování
  • povedený design
  • Plochý kabel
  • skládací
  • za danou cenu vlastně nic... ani basy nejsou nějak zvýšené, ale tento paprametr žádá každý uživatel jinak
  • a pravda, asi slabší mikrofon, který je na kabelu - testováno jen při mluvení na mobil, kde ale byl zvuk dobrý a bylo rozumět

Dal jsem 4,5 hvězdičky, ale pokud bych měl hodnotit čistě, že to jsou sluchátka do 300,- CZK, tak by to bylo plných 5. V dané cenové kategorii velmi slušný výrobek. Tyto sluchátka si nikdy nebude pořizovat audiofil, takže pro běžného uživatele velmi milé překvapení. Sluchátka jsem testoval (v HI-RES poslechu a různých zvukových testech na YouTube) spolu s novými JBL Tune 500, Niceboy HIVE Prodigy 3 a starými herními sluchátky Zalman o stejných parametrech s herním režimem... a ano, sluchátka JBL byla o něco pohodlnější na uších a měla i o malinko čistší a krapet lepší prosotorový zvuk, ale jen proto, že byly zkoušeny společně ve stejný čas. Jinak rozdíl není příliš poznat a už vůbec ne, pokud se jedná v poměru ceny a výkonu. Sluchátka od Niceboye byly v oposlechu defacto na velmi podobné úrovni. Nejsou to sluchátka určená k hraní her, ikdyž s jinými herními sluchátky ve stejné cenové kategorii si nepovedou tato špatně. Například v testu se staršími herní sluchátky Zalman za původních 700,- (později 380,- CZK) si tato sluchátka Sencor vedla ve všech ohledech lépe a zvládla lépe i prostorový zvuk. Při poslechu hudby pak měla celkově krapet čistší poslech. Tato sluchátka nejsou určena ani k poslechu detailních nástrojů koncertu vážné hudby, ale ve všem běžném si vedou velmi dobře...

JBL Live Pro 2

JBL Live Pro 2

• Hrají výborně
  • V uchu sedi
  • Aplikace vyhodnotí, jestli je sluchátko dobře utěsněno
  • Google asistent, když máte Android v angličtině. Jinak pouze nativní asistent, např. Bixby.
  • Aplikace si sama změří vlastnosti zvukovodu a.podlete toho nastaví ANC
  • Potlačení hluku funguje velmi dobře
  • Pripojení ke dvěma zařízením.
  • Velmi omezené možnosti nastavení ovládání pomocí sluchátek. V podstatě máte jen "profily". Zapomeňte na možnost přiřazení úplně podle sebe
  • Aplikace se někdy nepřipojí ke sluchátkům, dá se s tím žít a aktualizace chodí, tak s tím snad časem něco udelají

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25